Jest już nowy katalog IKEA 2021. Wybraliśmy z niego 15 najładniejszych aranżacji!

Jest już nowy katalog IKEA 2021. Wybraliśmy z niego 15 najładniejszych aranżacji!

Autor: Justyna Łotowska
10 sie 2020 10:31

Katalog IKEA trafia ludzi na całym świecie już od 70 lat. W Polsce ukazuje się od 25 lat. Co słynna szwedzka marka proponuje w tym roku? My już wiemy!

Tegoroczny Katalog IKEA przyjmuje formę poradnika, wypełnionego wskazówkami, praktycznymi pomysłami i drobnymi, niedrogimi rozwiązaniami. A IKEA w tym roku chce pokazać, że urządzenie wnętrza nie musi być wcale skomplikowane, kosztowne ani czasochłonne.

Czas spędzany w domu nigdy nie był tak ważny, jak dzisiaj. Nowy katalog  jest pełen konkretnych, prostych sposobów, jak szybko dostosować dom do różnych, pojawiających się na co dzień, nowych okoliczności. Wcale nie trzeba zmieniać wszystkiego na raz. Czasem wystarczy wprowadzać nowe rozwiązania krok po kroku, zarówno w domu, jak i w naszej codzienności, żeby osiągnąć wspaniałe efekty – mówi Katarzyna Goleń, Dyrektorka ds. Projektowania i Przestrzeni Komercyjnych IKEA Retail.

IKEA stawia na ekologię

Wybierając świadomie produkty z materiałów naturalnych, pozyskanych z recyklingu czy nadających się do powtórnego przetworzenia, możemy pomóc środowisku. Decydując się na jedno z licznych rozwiązań, tworzymy bardziej zrównoważony dom. Możemy na przykład ograniczyć zużycie plastiku jednorazowego użytku poprzez samodzielne pakowanie przekąsek i posiłków na wynos do pojemników. Zasłony wykonane z butelek PET, pięknie wyglądają, a w dodatku oczyszczają powietrze. Zestawy doniczek i stojaki do domowej hodowli warzyw czy roślin pozwolą nam cieszyć się zdrowymi, ekologicznymi uprawami przez cały rok. Wybierając łatwo dostępne systemy do segregowania odpadów czy baterie oszczędzające wodę i wiele innych rozwiązań dostępnych w IKEA, robimy kolejny krok w kierunku troski o planetę. W katalogu 2021 niemal na każdej stronie możemy znaleźć porady na co zwracać uwagę, by zatroszczyć się o naturę, a sama IKEA ma ambicję by do 2030 stać się firmą działającą w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym oraz pozytywnym dla klimatu.

Link do wersji online: https://publications-pl-pl.ikea.com/ikea_catalogue  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także