PARTNER PORTALU
Kabiny prysznicowe bez zacieków – jak utrzymać je w czystości

Kabiny prysznicowe bez zacieków – jak utrzymać je w czystości

Autor: Anna Usakiewicz
14 cze 2016 13:28

Co zrobić, by kabina prysznicowa swój estetyczny wygląd zachowała na długo, a codzienna pielęgnacja nie sprawiała trudności?

Ciekawie zaprojektowana kabina prysznicowa to ozdoba każdej łazienki. Co zrobić, by swój estetyczny wygląd zachowała na długo, a codzienna pielęgnacja nie sprawiała trudności? Już na etapie wyboru kabiny warto zainwestować w rozwiązania, które pomogą nam utrzymać ją w czystości. Dzięki  zintegrowanej z powierzchnią szkła ochronie ShowerGuard® mamy gwarancję, że każdy prysznic pozostanie czysty. Bez konieczności odnawiania powłoki! 

Trwałość diamentu

ShowerGuard® to więcej, niż powłoka wymagająca systematycznego odświeżania. To zintegrowana z powierzchnią szkła ochrona, która ułatwia posiadaczowi kabiny utrzymanie jej w czystości. Technologia produkcji oparta na wykorzystaniu węgla diamentopodobnego sprawia, że nie jest konieczne odnawianie ochrony, ponieważ trwale zabezpiecza ona tafle przed korozją, osadzaniem się kamienia oraz powstawaniem nieestetycznych zacieków. Dzięki ShowerGuard® krople wody nie utrzymują się na powierzchni tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Tak powstałe szkło charakteryzuje się wysoką trwałością oraz długotrwałą estetyką. Bez względu na twardość wody, wilgoć czy temperaturę powietrza, szkło pozostaje błyszczące i czyste przez wiele lat. Znika też konieczność używania silnych substancji czyszczących, co znacznie usprawnia porządki w łazience, a dodatkowo jest rozwiązaniem ekologicznym. Gdy zajdzie potrzeba wyczyszczenia kabiny, wystarczy użyć do tego łagodnego środka myjącego i miękkiej ściereczki lub gąbki.

Łagodne traktowanie

Dzięki ochronie ShowerGuard® woda spływa po tafli szkła nie zostawiając na nim zacieków ani osadów. Ochrona pozwoli zadbać nie tylko o czystość kabiny prysznicowej, ale także o komfort jej użytkowania. Zyskujemy więc czas i dużo łatwiej jest nam po każdym prysznicu usunąć krople za pomocą ściągaczki. Wyrób objęty jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN Industries, każdorazowo potwierdzaną certyfikatem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także