Kuchenna strefa zmywania - nowy zlewozmywak stalowy

Kuchenna strefa zmywania - nowy zlewozmywak stalowy

Autor: Anna Usakiewicz
12 wrz 2019 08:50

Stal jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, z których wykonywana jest armatura sanitarna. Jej ponadczasowy, surowy i elegancki wygląd umożliwia łatwe wkomponowanie w aranżację.

Także ze względu na walory użytkowe i charakterystykę tego materiału jest on dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących armatury odpornej na uszkodzenia. Odwołując się do szeregu zalet stali, marka Laveo prezentuje nowy, stalowy, jednokomorowy zlewozmywak z serii Marmara, który łączy w sobie niezwykłą wytrzymałość oraz nowoczesny, modny design.

Idealne rozwiązanie dla surowego wnętrza

Jednym z najpopularniejszych obecnie kierunków w aranżowaniu przestrzeni kuchennych jest surowy, industrialny lub loftowy styl. Wykorzystuje się w nim faktury betonu, cegieł, które przełamywane są drewnianymi akcentami. W tym towarzystwie bardzo dobrze prezentują się elementy stalowe, które można łatwo wprowadzić właśnie za pomocą armatury, np. zlewozmywaka czy baterii. Faktura tego stopu nadaje przestrzeni nowoczesnego wyglądu, a także, dzięki połyskującej powierzchni, współpracującej z oświetleniem, powoduje nadanie wnętrzu wizualnej świeżości.

Wytrzymałość i design

W serii Marmara znalazł się w jednokomorowy zlewozmywak w grafitowym wykończeniu. Jego wymiary to 590x510x190 mm. Kubatura gwarantuje funkcjonalność, która jest szczególnie istotna w kontekście zlewozmywaków. Komora nowego zlewozmywaka jest całkowicie wygłuszona. Został on zaprojektowany w ten sposób, aby być odpornym na zabrudzenia, zarysowania, uderzenia, szok termiczny i temperaturę do 250oC. 3,5 calowy odpływ nakryty został sitkiem w tym samym kolorze co reszta zlewozmywaka, dzięki czemu stanowi on jednolity akcent wizualny w obrębie kuchni. Został on także wyposażony w przyłącze do zmywarki. Mały promień narożników oraz sposób montażu (zlewozmywak wpuszczany w blat) gwarantują uzyskanie niezwykle estetycznego efektu wizualnego. 

Faktura stali jest niezwykle uniwersalna, stanowiąc jednocześnie akcent, który przyciąga wzrok oraz wpływa na całościowy odbiór aranżacji. Od lat jest jednym z najpopularniejszych materiałów, z których wykonywane są elementy wykończeniowe, w tym przede wszystkim armatura sanitarna. Stalowy zlewozmywak pozwoli nadać kuchni nowoczesnego i stylowego wyglądu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także