Lampka nocna. Idealna do każdej sypialni. Nowość polskiej marki!

Lampka nocna. Idealna do każdej sypialni. Nowość polskiej marki!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2022 11:00

Zaskakuje nietypową formą – szklany klosz nie został umieszczony we wnętrzu abażura, lecz u jego podstawy. Lampka Zoria to projekt młodego i zdolnego konstruktora – Łukasza Wawrzyniaka. Łączy pragmatyzm z wyjątkowym designem.

Zoria to projekt młodego i zdolnego konstruktora – Łukasza Wawrzyniaka, z którym Cleoni współpracuje od 7 lat. Projektant znany jest z odważnych i przełamujących schematy projektów. Nie inaczej jest w przypadku nowej oprawy jego autorstwa. Lampka Zoria zaskakuje nietypową formą – tym razem szklany klosz nie został umieszczony we wnętrzu abażura, lecz... u jego podstawy! Spójnym elementem nawiązującym do klasyki są natomiast wiszące włączniki światła, które idealnie współgrają z projektem.

Wysoka na 51 cm oprawa doskonale sprawdzi się w roli lampki nocnej, która nie powinna emitować mocnego światła, lecz miękkie, o ciepłej barwie. Z powodzeniem wykorzystamy ją także do dekoracji kącika czytelniczego. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi Zoria stanie się piękną ozdobą wnętrz w stylu modern classic.

Lampka Zoria wyprodukowana została z wysokiej jakości stali w modnym odcieniu głębokiego, czarnego matu. Dekoracyjny abażur z miękkiej tkaniny ozdobiono od środka złotym lakierowanym wykończeniem.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także