Lampy w zgodzie z naturalnymi trendami 2021

Lampy w zgodzie z naturalnymi trendami 2021

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 sty 2021 18:19

Trendy wnętrzarskie na 2021 obfitują w inspiracje zaczerpnięte ze świata przyrody. Kolekcja lamp Turda doskonale wpisuje się więc w aktualne trendy – zarówno pod względem kolorystyki, jak i zastosowanych materiałów.

Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Jednak by w pełni osiągnąć taki efekt, warto pomyśleć o oświetleniu, które podkreśli unikalny charakter wnętrza.

Lampy Turda o prostej formie i bliskiej naturze kolorystyce (biel kości słoniowej, odcienie szarości, ciepły karmel), to doskonały pomysł na oświetlenie spokojnych, przyjaznych naturze, harmonijnych wnętrz. Lekka konstrukcja i łatwy sposób montażu umożliwiają zastosowanie we wnętrzach abażurów o dużych rozmiarach – średnicy 50 cm, 65 cm i 78 cm. Na szczególną uwagę zasługują nie tylko rozmiary samych abażurów, ale i materiały z jakich zostały one wykonane. Tkaniny o wyraźnie widocznym splocie z efektem połysku w połączeniu z mlecznym dyfuzorem delikatnie rozpraszającym światło, dają poczucie równowagi, spokoju i harmonii.

W kolekcji Turda znalazły się zarówno lampy wiszące, jak i plafony - dzięki temu lampy z tej rodziny można wygodnie dostosować do specyfiki i wielkości pomieszczenia. Przy tworzeniu kolekcji projektanci wzięli pod uwagę zarówno współczesne trendy aranżacyjne, jak i zróżnicowane potrzeby użytkowników. W wielu domach oraz mieszkaniach występują obecnie otwarte przestrzenie z wyraźnie wydzielonymi strefami: relaksu, spożywania posiłków, pracy czy zabawy. Specyfikę stref mogą podkreślać nie tylko meble i dodatki, ale także stylowe, oryginalne oświetlenie. 

Kolekcja Turda to idealne rozwiązanie do wnętrz jasnych, spokojnych i harmonijnych, w których szuka się ukojenia. Naturalny, prosty design i tkaniny z delikatnym połyskiem doskonale wpisują się także w estetykę mieszkań oraz domów klasycznych, nowoczesnych i urządzonych w stylu glamour.

Cena: od 319 zł do 599 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także