Lodówki Side-by-Side. Idealne na lato. Zobacz nowości!

Lodówki Side-by-Side. Idealne na lato. Zobacz nowości!

Autor: Ewa Kozioł
03 sie 2022 11:31

Nowe lodówki Samsung Side-by-Side to idealna propozycja na lato. Zapewnią dostęp do przefiltrowanej wody i do lodu w kostkach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapobiegają także utracie energii, nawet w najbardziej upalne dni.

Co zmienia się w naszych kulinarnych przyzwyczajeniach, gdy przychodzi lato? Na pewno pijemy więcej schłodzonych napojów, chętniej sięgamy po owocowe koktajle czy zimne desery, a także zwracamy większą uwagę na to, jak przechowywane są nasze produkty spożywcze – w wysokich temperaturach żywność psuje się szybciej. Nowe funkcje i rozwiązania w lodówkach Samsung Side-by-Side pomogą nam nie tylko wygodniej działać w kuchni, nie tylko latem, ale także zadbają o odpowiednie warunki do przechowania jedzenia i stałą optymalną temperaturę.

Rozwiązania idealne na upały

W gorące dni należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Według specjalistów dorosły człowiek powinien wypijać nawet do 3 litrów wody dziennie, czyli aż o 1 litr więcej niż zwykle. Ukojenie przyniesie nam chłodna woda, ale także owocowe koktajle z kostkami lodu oraz zimne desery. Strefa napojów Beverage Center™ w nowych lodówkach Samsung Side-by-Side stanowi prawdziwy przełom na rynku. Oferuje bowiem szybki i łatwy dostęp do orzeźwiająco schłodzonej przefiltrowanej wody (także smakowej) oraz wyposażona jest w pozbawiony toksycznego BPA* automatycznie dopełniany pojemnik na wodę. Filtr do wody pozwala na rezygnację z wody butelkowanej i plastiku, dzięki czemu możemy zadbać o środowisko. 

Uzupełnieniem strefy napojów Beverage Center™ jest Dual Auto Ice Maker, czyli wewnętrzna kostkarka z podwójnym rodzajem lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza lód w kostkach oraz w mniejszych Ice Bites™, które szybciej schładzają napoje. Kostkarka jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,8 kg. Taka ilość z pewnością wystarczy dla wszystkich gości zaproszonych na letnie party w ogrodzie. 

Odporne na wysokie temperatury

W gorące dni dochodzić może do wahań temperatury wewnątrz lodówki, co nie sprzyja przechowywanym w niej produktom oraz sprawia, że dochodzi do strat energii. Z myślą o tym opracowano rozwiązanie Samsung Food Showcase, czyli specjalną strefę w drzwiach lodówki, w której umieścimy produkty, z których korzystamy najczęściej. Jest to szczególnie przydatne latem, ponieważ nie musimy otwierać za każdym razem głównej komory lodówki. Rozwiązanie Twin Cooling Plus™, dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza, optymalizuje temperaturę oraz wilgotność w urządzeniu. Tym samym utrzymuje produkty w optymalnych warunkach i zapobiega mieszaniu się zapachów, pomagając zachować naturalny smak żywności. 

W sytuacji, gdy potrzebować będziemy większej przestrzeni chłodzącej doskonale sprawdzi się strefa Cool Select+ (5w1), która pozwala przekształcić m.in. zamrażarkę w chłodziarkę. To świetne rozwiązanie, gdy mamy w planach organizację przyjęcia. 

Lodówki Samsung Side-by-Side odznaczają się klasą energetyczną C, czyli najwyższą klasą energetyczną dostępną w lodówkach tego typu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także