PARTNER PORTALU
Luksusowa sypialnia - poznaj łóżka francuskiej marki

Luksusowa sypialnia - poznaj łóżka francuskiej marki

Autor: Anna Usakiewicz
21 marz 2019 13:15

Nie bez powodu markę tę określa się jako haute couture w świecie ekskluzywnych sypialni. Dobry rzemieślnik i najlepszej jakości materiały to w tym przypadku gwarancja komfortowego snu.

Francuska marka Tréca Paris nieprzerwanie od 84 lat produkuje najwyższej jakości łóżka i materace. Jednak miejsce produkcyjnych taśm i zaprogramowanych maszyn  zajmują sprawne ręce najlepszych rzemieślników. Nie bez powodu markę tę określa się jako haute couture w świecie ekskluzywnych sypialni. Dobry rzemieślnik i najlepszej jakości materiały to w tym przypadku gwarancja komfortowego snu. Dlatego Tréca Paris do produkcji swoich materaców używa wyselekcjonowanych, najszlachetniejszych materiałów dobieranych pod względem właściwości zapewniających zdrowy sen.

Wełna z moheru - lekka, puszysta, ma doskonałe właściwości regulacji temperatury. Naturalny jedwab to wysoka izolacyjność termiczna i odpowiednia ilość ciepła. Końskie włosie wolno chłonie wodę, przez co jest całkowicie nieprzemakalne i zapobiega namnażaniu się bakterii. Wielbłądzia wełna w dotyku przypomina kaszmir, jest ciepła i miękka jak puch, oraz ma doskonałe właściwości termoregulacyjne, dzięki którym utrzymuje właściwą temperaturę ciała podczas snu. Wszystkie materace Tréca Paris są ręcznie wyściełane przy użyciu tych luksusowych materiałów oraz tradycyjnych technik i są dostępne w czterech kolekcjach: Couture, Paris, Platinum oraz Imperial.

 Taki komfortowy materac wymaga równie komfortowej podstawy. Dlatego stelaże łóżek Tréca dostępne są w dwóch wersjach: sprężynowych oraz listwowych, a także w różnych szerokościach i wysokościach w zależności od rodzaju materaca. Wszystkie podstawy są ręcznie tapicerowane wysokiej jakości tkaninami dostępnymi w szerokiej gamie kolorystycznej, o różnych splotach i fakturach. Do kompletu Tréca Paris proponuje wygodne, miękkie zagłówki. Do wyboru różne kształty, wysokości, rodzaje tapicerek i przeszyć. Z tak skompletowanych elementów powstają ekskluzywne łóżka, robione na zamówienie dla najlepszych hoteli na całym świecie, oraz dla indywidualnych klientów.

Zobacz także: Nowoczesna sypialnia - 15 pięknych wnętrz

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także