PARTNER PORTALU
Mac Stopa zaprojektował dekoracje ścian. Zobacz jakie!

Mac Stopa zaprojektował dekoracje ścian. Zobacz jakie!

Autor: Rafał Konopka
25 kwi 2016 14:04

Kolekcję detali Wall Tiles dla nmc stworzył znany polski projektant i designer Przemysław "Mac" Stopa.

W skład kolekcji Wall Tiles wchodzą trzy detale o organicznych kształtach: Coral, Wing i Ray, które można w dowolny sposób łączyć by tworzyć oryginalne i niepowtarzalne kompozycje na ścianach. Dotychczas ściana ze względu na brak pomysłu na jej aranżację była często pomijanym we wnętrzu elementem. Teraz to ona może grać pierwszoplanową rolę – mówi Anna Rejniak, właścicielka akademii sztukaterii. Elementy zostały wykonane z poliuretanu wysokiej gęstości (300 kg/m3), są zagruntowane i gotowe do malowania.

Twórcą kolekcji jest Przemysław "Mac" Stopa, znany polski projektant i designer. Główny architekt i projektant Massive Design, twórca nowoczesnych, innowacyjnych i niekonwencjonalnych wnętrz oraz produktów. Zdobywca wielu prestiżowych, europejskich  nagród branżowych, m.in: w kwietniu otrzymał najwyższe wyróżnienie w konkursie Red Dot Award: Product Design 2016, a w ubiegłym roku w jego ręce trafiły aż trzy statuetki „Oscara designu”.

Nowe modele paneli ściennych

Ciesząca się od ubiegłego roku ogromną popularnością kolekcja paneli ściennych
do indywidualnej kreacji ścian „Wall Key” została rozszerzona o dwa nowe modele. Panele Stripe & Square, które premierowo zostały zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów HEIMTEXTIL 2016 we Frankfurcie.

Panele z kolekcji Arstyl umożliwiają stworzenie indywidualnych i oryginalnych wnętrz. Są lekkie, kompaktowe i łatwe w montażu. Boczne krawędzie paneli zostały zeszlifowane dla perfekcyjnego wykończenia i zniwelowania widoczności łączeń niezależnie od sposobu montażu (w pionie, poziomie lub na skos). Biała matowa farba podkładowa gwarantuje optymalną przyczepności warstwy wykończeniowej w dowolnym kolorze.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także