PARTNER PORTALU
Maciej Zień projektuje: nowa odsłona znanej kolekcji płytek

Maciej Zień projektuje: nowa odsłona znanej kolekcji płytek

Autor: Anna Usakiewicz
02 cze 2016 09:47

Projektant, stylista i jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie modowej – Maciej Zień, kontynuuje współpracę z Grupą Tubądzin.

Od początku współpracy z marką zaprojektował on sześć kolekcji, prezentujących światowe stolice. Teraz rozszerzył kolekcje Paris, Tokyo oraz wzbogacił o nowy element kolekcję Berlin.

Tokyo to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom, paradoksalnie zachowuje swoją uporządkowaną strukturę. Zupełnie jakby w jego tradycję od samego początku była wpisana nowoczesność. Tak też wygląda odświeżona kolekcja Tokyo kreacja Maciej Zień. Płytki w kolorze czerni i bieli, posiadają geometryczne rzeźbienia, tworzące nieregularną, ciekawą całość.
Wykorzystanie ich we wnętrzu tworzy elegancki, nieco surowy klimat, przywołujący na myśl Tokio o prefekturze pociętej rzekami. Projektant pozostał konsekwentny i idealnie odniósł się do japońskiego minimalizmu. Część kolekcji tworzą białe płytki, przypominające odciśnięte w ziemi krople porannego deszczu w ogrodzie japońskim.

Czyste barwy, proste i zarazem eleganckie formy, które tworzą odświeżoną kolekcję Tokyo kreacja Maciej Zień, pozwolą stworzyć idealnie dopracowaną, minimalistyczną łazienkę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także