PARTNER PORTALU
Materiały na podłogi - efektowne i praktyczne panele winylowe

Materiały na podłogi - efektowne i praktyczne panele winylowe

Autor: Anna Usakiewicz
16 kwi 2019 10:17

Teoretycznie podczas wyboru materiału do aranżacji podłogi w pierwszej kolejności należy brać pod uwagę trzy aspekty: jego trwałość, odporność na zniszczenia i komfort użytkowania. W praktyce często decydują jednak względy wizualne, ponieważ każdy chce w swoim domu cieszyć się widokiem eleganckiej i zadbanej nawierzchni.

Podłogi z kolekcji wineo 400 wood i wineo 400 wood XL udowadniają, że doskonałe parametry techniczne mogą iść w parze z wysmakowanym wzornictwem – w tym przypadku inspirowanym naturalnym drewnem.

Zróżnicowana kolorystyka i niepowtarzalny rysunek słojów, wyczuwalna struktura powierzchni oraz duża wytrzymałość to zalety drewna, które najczęściej podają miłośnicy tego materiału wykończeniowego. Do tego dochodzi ponadczasowy wygląd i niezwykła uniwersalność – naturalne deski na podłodze pasują zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim lub rustykalnym, jak i do modnych przestrzeni w klimacie industrialnym czy glamour. Niestety drewno, choć niewątpliwie zachwyca wyglądem, jest również trudne w montażu, wymaga czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, a do tego nie można go wykorzystać w niektórych pomieszczeniach. Panele winylowe wineo 400 wood i wineo 400 wood XL to propozycja dla wszystkich, którzy we własnym domu chcą cieszyć się podłogą o wyglądzie drewna, jednak wykonaną z nowoczesnego i maksymalnie funkcjonalnego materiału. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także