Materiały na podłogi - panele nowej generacji

Materiały na podłogi - panele nowej generacji

Autor: Anna Usakiewicz
20 marz 2020 13:58

Panele winylowe są przyjemne w dotyku, całkowicie wodoodporne i nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak ftalany, dzięki czemu są również bezpieczne dla środowiska i odpowiednie dla alergików.

Nowa kolekcja długich paneli Alloc Spirit XL LVT Super Rigid Click.  wyglądają stylowo i elegancko, nadając pomieszczeniom prestiżu i dając niezliczone możliwości aranżacyjne. Dzięki kombinacji najnowocześniejszych technologii panele LVT są jeszcze bardziej trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur, odkształcenia, a wbudowany podkład wyciszający sprawia, że użytkowanie jest bardziej komfortowe. Wyjątkowo długie panele z kolekcji Spirit XL (183x22,8 cm) nadają pomieszczeniom głębi i podkreślają luksusowy charakter każdego wnętrza.

Wierzchnia warstwa deski odpowiada za trwałość powierzchni, łatwość w utrzymaniu, a także zapewnia efekt antypoślizgowy. Kolejna warstwa o budowie synchronicznej gwarantuje dodatkową odporność na ścieranie. Warstwę dekoracyjną stanowi dekor (do wyboru osiem eleganckich, designerskich propozycji) o perfekcyjnie dopracowanym wyglądzie i strukturze naturalnego drewna w zróżnicowanych odcieniach. 

Zobacz także: Podłoga w salonie - 12 pomysłów na drewno

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także