PARTNER PORTALU
Meble do salonu: elegancka kolekcja w ponadczasowym stylu

Meble do salonu: elegancka kolekcja w ponadczasowym stylu

Autor: Anna Usakiewicz
13 lip 2016 09:56

Kolekcja Smile to zestaw nowoczesnych mebli do salonu i jadalni, który łączy w sobie dynamiczny kształt brył i ponadczasową elegancję.

Fronty mebli zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnej okleiny dębowej. Do wyboru są dwa warianty wybarwienia - dąb naturalny oraz dąb antyczny. W obydwu odsłonach dominujący na bryłach kolor urozmaicają połyskliwe czarne wstawki o ciekawych, geometrycznych kształtach. Podobnie zdobione są podstawy i blaty stołu, stolika okolicznościowego i ławostołu.

Meble z kolekcji Smile najlepiej prezentują się w przestronnych i dobrze oświetlonych wnętrzach, w których łatwiej wyeksponować zalety nowatorskiego designu.Nowoczesny kącik telewizyjny Wysoka witryna, duża szafka RTV i pojemna szafka z barkiem tworzą atrakcyjną dla domowników i gości strefę relaksu i rozrywki. Jeśli ustawimy te meble obok siebie, czarne wstawki na frontach ułożą się w przyjemną dla oka i spójną kompozycję. Efektownym dopełnieniem dla strefy kina domowego będzie panel TV, dostępny w dwóch wielkościach do wyboru. System push to open, który zastosowano w meblach skrzyniowych pozwala na otwieranie i zamykanie drzwiczek i szuflad przez delikatne naciśnięcie. Dzięki temu bryły szafek wyglądają bardziej nowocześnie, ponieważ nie posiadają wystających uchwytów.

W skład kolekcji Smile wchodzą: - Komoda (2 wielkości) - Szafka RTV (2 wielkości) - Szafka z barkiem i oświetleniem - Kredens z barkiem - Witryna pojedyncza (lewa/prawa) - Witryna podwójna (lewa/prawa) - Półka wisząca (3 rozmiary) - Panel TV (2 rozmiary) - Stół rozkładany - Stolik okolicznościowy - Ławostół - Zegar pionowy/poziomy - Stacja pogodowa - Puf (2 rozmiary) - Krzesło Kolekcja Smile dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Agata.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także