×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Meble idealnie dopasowane. Zobacz najnowszą kolekcję

Meble idealnie dopasowane. Zobacz najnowszą kolekcję

Autor: Anna Usakiewicz
08 cze 2016 14:28
Aktualizacja: 09 cze 2016 15:06

Każdy z nas marzy o indywidualnie zaaranżowanym mieszaniu, które będzie niepowtarzalne, wyrazi nasz charakter i osobowość. Dzięki nowoczesnym meblom modułowym możemy dowolnie personalizować przestrzeń zgodnie z naszymi potrzebami.

Meble, które zmieniają się i rosną razem z rodziną? Tego jeszcze nie było! Przedstawiamy rewolucyjny system modułowy Possi Light i pozwalamy odkrywać nieograniczone możliwości kreowania. Najnowsza propozycja polskiej marki Black Red White pozwoli każdemu na swobodną personalizację wnętrza własnego M.

Każdy z nas marzy o indywidualnie zaaranżowanym mieszaniu, które będzie niepowtarzalne, wyrazi nasz charakter i osobowość. Dzięki meblom Possi Light możemy dowolnie personalizować przestrzeń zgodnie z naszymi potrzebami. Do wyboru mamy dziesiątki modułów w trzech barwach, 40 kolorów frontów oraz różnego typu nóżki, które razem dają nieskończoną ilość kombinacji, a tym samym gwarancję, że nasze wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju.

To niewiarygodne, ale szafkę Possi Light z czterema frontami możemy skonfigurować aż na 46 milionów sposobów! Dobierając dodatkowe moduły, takie jak półki, witryny i szafki rtv, a potem zawieszając je na ścianie w dowolnych kombinacjach, tworzymy kolejne warianty i pomysły na indywidualne wnętrza. Możliwości jest bilion, a nawet więcej!

Po co nam tak ogromny wybór? Na różnych etapach naszego życia potrzebujemy innych mebli, oczekujemy różnych funkcjonalności, zmieniają się też nasze gusta lub zwyczajnie nudzi nam się dotychczasowy wystrój. Aby sprostać tym wyzwaniom, firma Black Red White zaproponowała system modułowy, który możemy dopasowywać do ciągle zmieniających się potrzeb. Wystarczy dodać nowe moduły lub wymienić kolor drzwiczek, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

Kolekcja Possi Light sprawdzi się w każdych warunkach – od surowej nieprzegadanej kawalerki, aż do ciepłego rodzinnego domu, pełnego dziecięcego gwaru. Wyróżnia ją minimalistyczny szyk, funkcjonalność i pomysłowość. Zaskakuje wielością form i barw, a przede wszystkim subtelnością dzięki zaokrąglonym brzegom drzwi i szuflad. Przestrzenie pomiędzy unoszącymi się na ścianie meblami nadają każdej kompozycji Possi Light niespotykaną lekkość.

Przygodę z kreowaniem wnętrza możemy rozpocząć od delikatnej, niewinnej bieli. Jeśli chcemy pokazać indywidualny temperament, postawmy na ulubione kolory o matowym lub lśniącym wykończeniu. Do wyboru mamy szeroką paletę - począwszy od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Dobierając stylowe nóżki i drewniane aplikacje, nadamy naszym meblom ostateczny charakter.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także