PARTNER PORTALU
Mieszkanie miłośnika psów: zobacz oryginalne dodatki

Mieszkanie miłośnika psów: zobacz oryginalne dodatki

Autor: Anna Usakiewicz
22 cze 2016 10:15

Wyjątkowe przedmioty z wizerunkiem zwierzaków, takie jak poszewki na poduszki, plakaty, zegary czy kubki do dodatki do domu, które zachwycą każdego miłośnika stylowych wnętrz oraz właściciela psa lub kota.

Na mapie polskich marek pojawiła się firma PupiLu, która w swojej ofercie posiada gadżety o niespotykanym designie. Każdy miłośnik stylowych wnętrz oraz właściciel psa i/lub kota, znajdzie tu coś dla siebie. PupiLu oferuje bowiem wyjątkowe przedmioty z wizerunkiem zwierzaków - poszewki na poduszki, plakaty, zegary, a także kubki w których, podobno, poranna kawa smakuje lepiej.

- Kochamy zwierzęta oraz piękne, gustowne wnętrza. Przy projektowaniu naszych kolekcji, kierujemy się aktualnymi trendami. Styl origami, minimalistyczny, skandynawski – nie są nam obce – mówi Agnieszka Guła – właścicielka PupiLu.pl.
Główna kolekcja PupiLu składa się z prawie 50 wzorów ras psów, m.in. z labradorem, golden retrieverem, buldogiem francuskim, sznaucerem. Projekty PupiLu są unikatowe, każda grafika tworzona jest od podstaw, a bazą są zdjęcia rasowych psów z wystaw Związku Kynologicznego w Polsce.

- Jesteśmy miłośnikami zwierząt, mamy rasowe psy ale także niemniej kochane kundelki. Projektując pierwszy wzór, zależało nam na prostocie formy, aby efekt końcowy był minimalistyczny, neutralny – idealny i dla pań i dla panów – a jednocześnie wzbudzał sympatię - mówią właściciele marki. I nie ograniczają się do jednego szablonu wzoru. Propozycje dla siebie znajdą także miłośnicy psiego sportu – agility, czy właściciele kundelków. Kolekcja „Black dog” w zabawny sposób ukazuje bycie właścicielem psa. Napisy - „Mały, ale wariat”, „O czym myśli pies? Jedzenie, jedzenie jedzenie!” – z humorem pokazują naszą bezwarunkową miłość do czworonogów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także