PARTNER PORTALU
Modne płytki - marmurowa mozaika w kształcie sześciokątów

Modne płytki - marmurowa mozaika w kształcie sześciokątów

Autor: Anna Usakiewicz
04 wrz 2019 13:33

Mozaika marmurowa charakteryzuje się ciekawym użyleniem i kolorystyką w odcieniu jasnej szarości oraz sześciokątnym kształtem elementów.

Polska marka Raw Decor specjalizująca się w ponadczasowych wzorach mozaik ceramicznych wprowadziła do swojej oferty nowy unikatowy wzór - model Heksalong Marble Mat XL.
Płytki heksagonalne mają kształt sześciokąta. Model Heksalong Marble Mat XL to niezwykle efektowna mozaika ceramiczna o rewolucyjnym kształcie przedłużonych heksagonów. Ułożone na ścianie przypominają plaster miodu – dzięki nim powierzchnia jest wykonana z idealnie do siebie pasujących elementów. Mozaikę Heksalong Marble Mat XL wyróżnia wyjątkowa elegancja i oryginalność. Zwraca uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem i szerokim wachlarzem zastosowań.

Heksalongi tworzą płaszczyznę, na której widać znacznie większą liczbę krawędzi. Płytki w kształcie plastra miodu ożywiają wnętrze – sprawiają, że staje się ono mniej monotonne. Dzięki właśnie tym cechom współcześni architekci tak chętnie tworzą projekty łazienek z ich zastosowaniem. Sześciokątne płytki pozwalają bowiem wprowadzić powiew świeżości nawet do monochromatycznej przestrzeni. Mozaika marmurowa Heksalong Marble Mat XL charakteryzuje się ciekawym  użyleniem i kolorystyką, dostępna w odcieniu jasnej szarości. Ma delikatny połysk i idealnie gładką powierzchnię. Ładnie komponuje się z innymi materiałami: szkłem, metalem, modnym ostatnio złotem i mosiądzem, a także ze szlachetnymi gatunkami drewna.

Mozaiki sprzedawane są w plastrach o wymiarach 29 x 30 cm, co ułatwia ich układanie na
ścianach bądź podłogach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także