×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modny trend: lampy w mosiężnej odsłonie. Te nowe pomysły mogą ci się spodobać!

Modny trend: lampy w mosiężnej odsłonie. Te nowe pomysły mogą ci się spodobać!

Autor: Justyna Łotowska
31 sie 2021 16:43

Style i trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Szlachetne materiały nie wychodzą jednak
z mody. Mosiądz, marmur czy drewno od stuleci nadają wnętrzom niezwykłego charakteru
i szczególnej oprawy. Zobaczcie nową odsłonę lamp znanego producenta.

Produkty wnętrzarskie wykonane ze szlachetnych materiałów cieszą się uznaniem niezależnie od panującej epoki. Mosiądz, alabaster czy mahoń zawsze stanowiły o prestiżu i były zastrzeżone dla najbardziej prestiżowych projektów i reprezentacyjnych pomieszczeń. Nawet modernizm, który wywrócił do góry nogami całą architekturę i nasze spojrzenie na design, nie zerwał z powiązaniem piękna z materiałem.

Trendy w oświetleniu - minimalizm w dobrej formie

Lampy w mosiężnych oprawach - nowości w kolekcjach Imbria, Eye, Eye Spot od Nowodvorski Lighting -  to kontynuacja ponadczasowej miłości do piękna, wynikającego z użycia szlachetnych surowców.

Lampy Imbria to kolekcja szczególnie polecana do wnętrz w stylu nowoczesnym i modern classic. Minimalistyczna forma i rygorystyczna geometria sprawiają jednak, że będzie to doskonałe rozwiązanie również we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym czy klasycznym. Wysokość lamp to 130 cm, dzięki czemu dobrze wpasują się w wysokie i przestronne pomieszczenia. W skład kolekcji wchodzą zarówno lampy mosiężne, jak też wykonane ze stali lakierowanej – w kolorze białym i czarnym. Wszystkie dostępne są w wersji z 4, 6 i 10 punktami świetlnymi.

Produkty z mosiądzu poszerzyły również rodzinę kolekcji Eyei Eye Spot. W kolekcji Eye, obok kinkietów, lamp punktowych oraz lampy w układzie okrągłym, w wersji mosiężnej dostępna jest nowość - lampa wisząca z trzema punktami świetlnymi na listwie. Pozwala to na dowolne komponowanie oświetlenia zarówno pod względem ilości punktów, jak również ich rozmieszczenia. Z kolei kolekcja Profile Eye Spot, również uzupełniona o wersje z mosiądzu, przeznaczona jest do montowania w szynoprzewodach systemu Profile. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także