×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modułowy system do utrzymania czystości. Nowość od producenta Thermomixa!

Modułowy system do utrzymania czystości. Nowość od producenta Thermomixa!

Autor: Justyna Łotowska
01 lut 2023 17:38

Czysty i zadbany dom znacznie poprawia jakość codziennego życia. Czy pomoże w tym ta nowość, czyli modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7? Zobaczcie ciekawe rozwiązanie, które właśnie miało swoją premierę.

Forma Vorwerk to producent m.in. bardzo popularnego Thermomixa. Producent proponuje teraz także modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7 - całkowicie zasilany akumulatorowo. Premiera medialna tego urządzenia odbyła się 1 lutego 2023 roku.

System składa się z odkurzacza akumulatorowego VK7, odkurzacza robota VR7 (który wkrótce będzie w sprzedaży) i wspólnej stacji dokującej VB7, a także rodziny przystawek i akcesoriów. System zapewnia wyjątkową wydajność odkurzania na wszystkich powierzchniach w krótszym czasie i bez wysiłku ze swobodą łączenia, dodawania i rozbudowywania przez cały czas. To zespół, który pozwoli po prostu zabłysnąć (w domu).

Warto zwrócić uwagę na odkurzacz bezprzewodowy Kobold VK7. Jest kompaktowy, lekki, bezprzewodowy, o wysokich osiągach i ergonomiczny. To jedyny dokurzacz z obrotowym uchwytem, który ma także elastyczny uchwyt do sprzątania. Z łatwością można posprzątać cały dom bez nadmiernego obciążania ręki,

Odkurzacz usuwa brud z pomieszczeń z twardymi podłogami i wyłożonych wykładzinami i dywanami, odkurza wysokie powierzchnie, delikatne elementy, a nawet czyści samochody. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także