Mural na ścianie? 20 pomysłów na tapety, które cię zachwycą!

Mural na ścianie? 20 pomysłów na tapety, które cię zachwycą!

Autor: Justyna Łotowska
21 lip 2022 13:52

Fototapeta, zwana również muralem, to rodzaj tapety, na której nadrukowano fotografię lub zaprojektowany wzór. Taki wielkoformatowy wydruk pomoże ci przeprowadzić metamorfozę pomieszczenia w szybki i łatwy sposób. Dzisiaj polecamy nowe wzory kultowej skandynawskiej marki!

Mural najczęściej znajduje się na jednej dużej ścianie - w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience. Producenci oferują ogrom wzorów. Może to być las, plaża, widok ulubionego miasta, realistyczne zwierzę czy abstrakcja - wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Taki motyw doda głębi i dynamiki pomieszczeniom, a także optycznie powiększy wnętrze. 

Jakie murale wybrać? Do wyboru masz:

  • murale i fototapety flizelinowe, które charakteryzują się niską ceną oraz łatwością montażu, w tym także z wierzchnia warstwą winylu, który chroni tapetę przed zabrudzeniami;
  • murale i fototapety winylowe na siatce bawełnianej - ekstremalnie wytrzymałe produkty, które zostały stworzone w trosce o obiekty o wysokim natężeniu użytkowania;
  • tapety WET, tworzone na bazie włókna szklanego, które po impregnacji mogą być stosowane w strefach mokrych, np. jako tapeta pod prysznic.

Dzisiaj polecamy murale słynnej skandynawskiej marki Boras Tapeter. Boras Tapeter jest wiodącym producentem tapet ze Szwecji, który oferuje również wielkoformatowe dekoracje ścienne tworzone pod konkretny wymiar ściany, jakimi są murale.

Wśród murali Boras Tapeter odnaleźć można wzory inspirowane naturą, architekturą, najnowszymi trendami czy tradycją. Historia tapet Borastapeter sięga 1905 roku! 

Ta bestsellerowa marka tapet w ostatnim czasie wprowadziła do oferty kolekcję, która zawiera wyłącznie murale. Wielkoformatowe dekoracje ścienne, tworzone pod konkretny wymiar ściany, wspaniale sprawdzają się na ścianie akcentującej, nadającej charakter całej aranżacji. Wzory zainspirowane naturą, architekturą, sztuką i klasycznymi wzorami w pełni oddają dziedzictwo skandynawskiego stylu.

Tapety Boras Tapeter znajdziecie w sklepie Tapetujemy.pl. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także