Muzyka w domu: nowy bezprzewodowy głośnik

Muzyka w domu: nowy bezprzewodowy głośnik

Autor: Anna Usakiewicz
16 lis 2017 12:02

Bezprzewodowy głośnik domowy to możliwość słuchania ulubionej muzyki w dowolnym miejscu, przy każdej codziennej aktywności.

Beoplay M3 B&O Play to nowy domowy głośnik bezprzewodowy. Kolumna Beoplay M3 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowana przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu.

Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której kolumna Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

Natychmiastowe rozpoczęcie słuchania muzyki i funkcja Multiroom Kolumna została zaprojektowana z myślą o użytku domowym. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do
dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie. 

Komentarze

Zaloguj się