×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna kuchnia: mariaż designu i technologii

Nowoczesna kuchnia: mariaż designu i technologii

Autor: Anna Usakiewicz
Dodano: 03 sty 2018 12:33
Zaktualizowano: 11 sty 2018 10:00

Spójna wzorniczo kolekcja to system bazujący na uniwersalnej stylistyce, a szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych przekształca urządzenia w kompleksowy system kuchenny.

Dobre wzornictwo ma zdolność komunikacji, jest czytelne. Gdy widzisz dany przedmiot rozumiesz jego przeznaczenie i tak właśnie zaprojektowane zostały urządzenia Frames by Franke, których prosta forma pozostaje w harmonii z wieloma praktycznymi funkcjami. Nowoczesne linia urządzeń kuchennych Frames by Franke, którą tworzy okap nablatowy, płyta indukcyjna i piekarnik do zabudowy to synergia nowoczesnego wzornictwa i zaawansowanej technologii.

Okap nablatowy jest zintegrowany z płytą grzewczą, uruchamia się oraz dostosowuje moc pochłaniania do mocy grzewczej płyty.  Dopełnieniem funkcjonalnym i stylistycznym okapu jest płyta grzewcza, w zróżnicowanych wymiarach, dostosowanych do szafek: 90, 80 i 60 cm. Największe modele wyposażone są w 2 łączone pola grzewcze – Flexi. Warte uwagi są funkcje automatyczne: rozmrażanie (42⁰C), utrzymywanie ciepła ( 74⁰C) czy smażenie (94⁰C) oraz bardzo intuicyjne sterowanie Slider z białym podświetleniem. 

Piekarnikach Frames by Franke wyposażone są w tak innowacyjne funkcje, jak Dynamic Cooking Technology, pyroliza, kompletne menu, funkcja multi-cooking, BBQ, program rozmrażania lub wyrastania ciasta. Programy automatyczne i predefiniowane przepisy świetnie wykorzystują szeroki zakres temperatur pracy, a systemy bezpieczeństwa, np.: zimny front drzwi czy blokada przed dziećmi zapewniają komfort korzystania z urządzenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także