PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: nowa kolekcja wanien i umywalek

Nowoczesna łazienka: nowa kolekcja wanien i umywalek

Autor: Anna Usakiewicz
20 cze 2016 09:11

Zabawa formą, niebanalna linia, a w efekcie możliwość dowolnego komponowania zestawów to atutu nowej kolekcji wyposażenia łazienek.

Nowe zestawy wanien i umywalek marki Ravak zaprojektowane przez Kryštofa Nosála prezentują świeże spojrzenie na klasyczne prostokątne kształty. Zabawa formą, niebanalna linia, a w efekcie możliwość dowolnego komponowania zestawów pozwalają na wyrażenie indywidualnego pomysłu na łazienkę.

Zestaw Formy 01 purystyczny w kształcie wyróżnia się elementem zamierzonej asymetrii. Nowoczesna wanna z jedną szerszą krawędzią odpowiada na potrzeby miłośników minimalizmu. Szersza krawędź wanny jest doskonałym miejscem do montażu baterii nawannowej lub na odłożenie kosmetyków kąpielowych. Zaproponowana w komplecie umywalka z subtelną linią i przestronną misą została przygotowana do montażu na blacie.

Formy 02 bazują na dynamicznej linii, która wprowadza do łazienki ruch i emocje. Lekkie zaokrąglenie wewnętrznej krawędzi dodaje wannie nowej energii. Sprzyja odprężeniu i zwiększa komfort kąpieli. Wyjątkowe doznania estetyczne podnosi dopasowana umywalka, która dzięki zakrzywieniu górnej krawędzi jest jeszcze bardziej obszerna wewnątrz.

Uzupełnieniem serii są blaty podumywalkowe oferowane w dwóch kształtach i trzech wykonaniach: biały, dąb fornir i orzech fornir. Zarówno umywalki, jak i wanny można uzupełnić dopasowanymi dodatkami, w tym bateriami nawannowymi oraz wysokimi bateriami umywalkowymi.

Koncept łazienkowy Formy to dwa zestawy zaprojektowane w duchu minimalizmu. Dzięki połączeniu nowoczesną estetyką mogą być ze sobą wzajemnie łączone.

Wanna Formy 01 (170 x 75 cm/180 x 80 cm), cena od 1784 zł 

Wanna Formy 02 (180 x 80 cm), cena 1968 zł brutto

Umywalka Formy, cena od 984 zł (w zależności od modelu i rozmiaru)

Blaty podumywalkowe, cena od 1046 zł (w zależności od modelu i rozmiaru)

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także