×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesna pralka: inteligentna i ekonomiczna

Nowoczesna pralka: inteligentna i ekonomiczna

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 cze 2020 09:47
Aktualizacja: 16 cze 2020 11:41

Jaką pralkę wybrać? Warto postawić na nowoczesne urządzenia, które powstały z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. Gwarantują one wygodę oraz wysoką wydajność.

Często kłopotliwym elementem procesu prania jest dobór odpowiedniej ilości detergentów. Zbyt duża ilość środka piorącego może doprowadzić do tego, że proszek pozostanie na odzieży, co w konsekwencji może wywoływać alergie. Od dziś nie musisz się o to martwić - Hoover AWMPD 49LH7 została wyposażona w inteligentny system Care Dose, który samodzielnie dostosowuje ilość detergentu do stopnia zabrudzenia oraz wielkości prania tak, abyś mógł cieszyć się świeżymi i idealnie czystymi ubraniami. Dodatkowo, rozwiązanie to pozwala na jednorazowe uzupełnienie zbiornika na płyn do prania i płukania wystarczające nawet na 21 cykli.

Pralka wzbogacona została także w funkcję Total Care. Pozwala ona wyprać wszystkie ubrania w trakcie jednego cyklu, niezależnie od koloru i rodzaju materiału. Dzięki temu wszystkie ubrania będą świeże i czyste z zachowaniem najlepszych rezultatów.

Z myślą o zwiększeniu wygody użytkowania marka Hoover dodała cztery krótkie programy prania: 14, 30, 44 i 59 minut, dzięki którym odświeżysz ubrania w krótkim czasie, nawet w nagłej sytuacji. 

W pośpiechu wyszedłeś z domu i zapomniałeś włączyć pralkę? Dzięki wyposażeniu Hoover AWMPD 49LH7 w łączność Wi-Fi, możesz to zrobić zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą swojego telefonu lub tabletu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Hoover Wizard App i możesz włączyć urządzenie kiedy jesteś w pracy lub na spacerze.

Cena: 2.399 zł. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także