PARTNER PORTALU
Nowoczesna pralka - wyjątkowo cichy model

Nowoczesna pralka - wyjątkowo cichy model

Autor: Katarzyna Masłowska
11 kwi 2019 19:48

Technologia Zen dostępna w pralce Supreme Care zapewnia bardzo ciche działanie urządzenia, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy, bez zakłócania domowego spokoju.

O niektórych osiągnięciach warto mówić głośno. Jednak kiedy stworzyłeś niezwykle cichą pralkę, szkoda byłoby zakłócać spokój. Pralka Whirlpool Supreme Care wyposażona jest w technologię ZEN, która minimalizuje głośność pracy urządzenia i drgania, zapewniając maksymalną ciszę. Dzięki temu rozwiązaniu z pralki można swobodnie korzystać przez całą dobę! Ultra cicha technologia Zen Motor, gwarantująca najlepszą na rynku wydajność silnika i redukcję poziomu głośności, objęta jest aż 20-letnią gwarancją.

Technologia ZEN – zaprojektowana do cichej pracy

Technologia Zen dostępna w pralce Supreme Care zapewnia bardzo ciche działanie urządzenia, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy, bez zakłócania domowego spokoju. W trakcie cyklu prania urządzenie wytwarza dźwięk o natężeniu jedynie 49dB. Zaskakująco niski jest też poziom emisji dźwięku podczas wirowania, który wynosi zaledwie 69dB.

Zobacz także: Płytki do łazienki. Zobacz 20 modnych wzorów na 2019 rok

Technologia Zen łączy w sobie trzy rozwiązania pozwalające na zmniejszenie poziomu głośności pracy urządzenia – Zen Motor, Zen Design oraz efektywne funkcje Sound Management. Cichsza praca pralki rozpoczyna się dzięki wyjątkowemu, opracowanemu przez firmę napędowi Zen Motor – rezygnacja z tradycyjnego napędu paskowego i zastąpienie go bardzo cichym silnikiem bezszczotkowym, pozwoliło zapewnić niezwykłą wydajność przy minimalnych drganiach. Innowacyjny silnik jest wspierany przez Zen Design - precyzyjny proces technologiczny, zapewniający wyjątkowo stabilną konstrukcję urządzenia, dzięki jednolitej budowie uzupełnionej o panele boczne zmniejszające drgania. Ponadto w całym urządzeniu zastosowano wiele technik Sound Management odpowiadających za tłumienie drgań oraz izolację dźwięków.

Gwarantowana wydajność silnika

Poza przełomowo niskim poziomem emisji dźwięków, bezpośredni napęd silnika Zen Motor firmy Whirlpool jest wyjątkowo niezawodny. Technologia Zen Motor, jako jedyne tego typu rozwiązanie na rynku, posiada niewiarygodnie długi, 20-letni okres gwarancji.

Koniec z ciągłym dozowaniem detergentów
Dla zwiększenia wygody, technologia 6. Zmysł PrecisionDose dba również o to, aby napełnianie dozownika przy każdym cyklu prania nie było konieczne. Wystarczy, że napełnisz go raz, aby osiągnąć 20 idealnych cyklów prania 1!

W przeciwieństwie do tradycyjnego ręcznego odmierzania, w przypadku którego nawet jedna trzecia użytkowników przyznaje się, że dozuje na oko, co powoduje marnotrawstwo środków piorących 2, intuicyjna technologia Whirlpool 6. Zmysł PrecisionDose automatycznie dozuje odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego. Rozwiązanie to precyzyjnie dostosowuje ilości do rozmiaru i rodzaju wsadu, stopnia zanieczyszczenia, twardości wody, co znacząco podnosi komfort użytkowania pralki i wpływa na osiągane efekty.

Dzięki uniknięciu wykorzystania zbyt dużej lub zbyt małej ilości detergentu, pralka osiąga doskonałą wydajność prania oraz ogranicza wydatki ponoszone na środki piorące. A kiedy musisz dodać ich większą ilość, napełnianie komór dozownika jest proste i bezproblemowe. Większa komora ma pojemność 700 ml i może być wykorzystywana do napełniania częściej używanym detergentem (na przykład w celu prania kolorowej odzieży), natomiast pojemność mniejszej komory wynosi 500 ml i można jej używać do napełniania środkiem piorącym lub płynem zmiękczającym.

Bezwarunkowa efektywność prania i płukania

Wybrane modele Supreme Care wyposażono w funkcję Precision Clean - technologię, która pozwala namoczyć tkaniny mniejszą ilością wody niż przy standardowym systemie prania. W konsekwencji oszczędzamy nie tylko wodę, ale również energię potrzebą do jej podgrzania, uzyskując jednocześnie doskonałe wyniki prania.

Pielęgnacja tkanin za pomocą SoftMove

Nowa pralka Supreme Care wyposażona jest w zaawansowaną technologię SoftMove, zapewniającą wyjątkową pielęgnację nawet najbardziej delikatnych tkanin. Technologia SoftMove dostosowuje pracę bębna, wykorzystując zestaw ruchów, które są dopasowane do każdego rodzaju tkaniny. Od wstępnego poboru wody, po ostatnie wirowanie, system wykorzystuje do sześciu dopasowanych ruchów bębna w trakcie każdej fazy prania. Precyzyjna technologia chroni kolor i kształt ubrań, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty.

Technologia SoftMove wykorzystywana jest również w programie Kolorowe 15º. Jest to program, który dzięki specjalnym ruchom bębna (SoftMove), pozwala na pranie różnokolorowych materiałów w jednym cyklu w temperaturze 15°C, bez obaw o mieszanie się kolorów - pozostają żywe i nie tracą blasku, a jakość porównywalna jest z praniem w temperaturze 40°C.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także