Nowoczesne AGD - innowacje i design

Nowoczesne AGD - innowacje i design

Autor: Anna Usakiewicz
03 wrz 2019 10:47

Jaki jest sekret idealnie świeżego prania? Czas! Dlatego właśnie wiele osób robi pranie tylko wtedy, gdy znajduje się w domu, ponieważ ubrania na długo pozostawione w pralce mogą zyskać nieświeży zapach.

Zapomnij o tym problemie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w pralkach Whirlpool z linii FreshCare+, które zapewnią doskonałą pielęgnację twoich ubrań w trakcie prania, nie musisz ich również wyjmować z pralki natychmiast po zakończeniu cyklu.

Obecna linia pralek Whirlpool z funkcją FreshCare+ została wzbogacona o nową, elegancką wersję Black Line z kontrastującymi, czarnymi drzwiami (np. model Whirlpool EFWG81283BPL, cena: 1349 zł). Dzięki funkcji FreshCare+ twoje pranie zachowa świeżość i przyjemny zapach nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu prania. Dlatego nie musisz się już przejmować, jeżeli podczas pracy pralki musisz wyjść z domu lub po prostu nie masz czasu, aby wyjąć prania.

Dzięki nowemu systemowi SoftMove, który dostosowuje ruchy bębna do każdego rodzaju tkaniny, pralka z linii FreshCare+ zapewnia wysoką jakość i perfekcyjne rezultaty prania. Posiada również intuicyjną technologię Whirlpool 6. Zmysł, która dostosowuje i kontroluje ilość potrzebnej wody oraz pracę silnika w trakcie każdej fazy, począwszy od namaczania, aż do płukania. Czujniki technologii 6. Zmysł określają wagę wsadu, który został umieszczony w bębnie, urządzenie na bieżąco monitoruje parametry prania, zgodnie z rodzajem tkaniny. To zapewnia nie tylko znakomite rezultaty, ale również pozwala zaoszczędzić czas, wodę i energię.

Ponadto w linii Whirlpool FreshCare+ znajdziemy także modele z programami parowymi. Pierwszy z nich, Steam Hygiene, wykorzystuje moc pary i z jej pomocą eliminuje bakterie z włókien pranych materiałów, dezynfekując ubrania. Drugi, Steam Refresh, to krótki program odświeżania parą. Jeśli nie masz czasu na standardowy cykl prania, a chcesz odświeżyć swoją odzież (np. po długim czasie przechowywania jej w szafie), dzięki Steam Refresh zrobisz to w zaledwie 20 minut.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także