Nowoczesne AGD: te nowości z mediolańskich targów EuroCucina warto zobaczyć

Nowoczesne AGD: te nowości z mediolańskich targów EuroCucina warto zobaczyć

Autor: Justyna Łotowska
24 cze 2022 14:17

Na tegorocznych targach EuroCucina można było zobaczyć sporo debiutów i premier. Kilka z nich pokazała marka ASKO. Zmywarka DW60, chłodziarka na wino Wine Climate Cabinet, system Celsius°Cooking oraz płyta indukcyjna Elevate ze zintegrowanym wyciągiem to produkty, które zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award za wyjątkowe wzornictwo i funkcjonalną elegancję.

Zmywarka DW60 jest zbudowana głównie ze stali, w mniejszej ilości z plastiku, wyposażona w kilka inteligentnych i trwałych funkcji. DW60 spełnia również najwyższe standardy higieniczne, eliminując 99,99999% bakterii, grzybów, wirusów i innych mikroorganizmów.

Chłodziarka na wino ASKO Wine Climate Cabinet to innowacyjny sposób dbania o wino i odpowiednik w pełni wyposażonej piwniczki z winem, którą można postawić w dowolnym miejscu. Chłodziarka do wina jest w stanie pomieścić do 190 butelek. Posiada również trzy indywidualnie sterowane strefy temperaturowe dla różnych rodzajów wina. Powietrze filtrowane jest czystym węglem drzewnym.
Do urządzenia dołączona jest również aplikacja Connect Life. Aplikacja ta może być używana do katalogowania butelek wina, umożliwiając łatwe i inteligentne zarządzanie kolekcją win i dostarczając pełnej informacji na ich temat.

Płyty indukcyjne Celsius°Cooking™ i system inteligentnych naczyń zapewniają zupełnie nowe doświadczenia użytkownika i przenoszą przygotowywanie potraw na wyższy poziom. System pomaga uniknąć zarówno niedogotowania, jak i przegotowania, które mogą wpływać na wartość odżywczą potraw i walory zdrowotne. Innowacyjny system składa się z wysokiej jakości płyty indukcyjnej, elektronicznie połączonych garnków z czujnikami temperatury umieszczonych na ich dnie, sondy do pomiaru temperatury oraz aplikacji z wideoprzewodnikami - wszystkie te elementy są zintegrowane i komunikują się ze sobą za pomocą technologii Bluetooth. 

I wreszcie płyta indukcyjna ze zintegrowanym okapem, która działa na zasadzie ciągu wstecznego dzięki wieży wyciągowej i zapewnia wysoką wydajność pochłaniania. Umieszczona na środku płyty kuchennej, a nie na suficie lub ścianie, podnosi się automatycznie po włączeniu funkcji okapu. To zapewnia najskuteczniejsze odprowadzanie oparów i zapachów kuchennych, przy minimalnym szumie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także