PARTNER PORTALU
Nowoczesne grzejniki: 4 fajne propozycje

Nowoczesne grzejniki: 4 fajne propozycje

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 wrz 2020 10:22

Jaki grzejniki wybrać do salonu? Jaki będzie najlepszy w kuchni, a jaki w łazience? Zobaczcie cztery fajne, nowoczesne kolekcje.

Coraz niższa temperatura na zewnątrz sprawia, że rośnie w nas potrzeba uruchomienia grzejników. To już ostatni moment w tym sezonie, aby zastanowić się nad tym, czy nasze dotychczasowe rozwiązanie grzewcze jest wciąż skuteczne i zapewnia nam komfort cieplny. A może po prostu robimy remont i chcielibyśmy, aby grzejnik był nie tylko funkcjonalny, ale również idealnie dopełniał aranżację wnętrza? W obu przypadkach idealnie sprawdzą się grzejniki dekoracyjne od Vasco. 

Po pierwsze - cienki i wydajny

Oni to najcieńszy grzejnik na rynku. Jego płyta grzewcza ma zaledwie 8 mm grubości, przy całkowitej głębokości wynoszącej 69 mm. Do aluminiowej powłoki zostały wtłoczone miedziane kanały wodne, co znacząco wpłynęło na moc grzejnika oraz przyspieszyło czas jego nagrzewania. Występuję w dwóch wariantach: O-P oraz O-NP.  

Po drugie - kona w świecie grzejników

Dla tych, którzy pragną wyposażyć wszystkie domowe pomieszczenia w taki sam model grzejnika idealnym rozwiązaniem będzie Carre. Ten dekoracyjny, stalowy grzejnik wykonany jest z kwadratowych rurek ułożonych w regularną płaszczyznę. Prosta, bardzo elegancka forma sprawia, że doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. 

Po trzecie - klasyka

Zaros to jeden z najbardziej klasycznych modeli grzejników aluminiowych. Jego podstawę tworzą pionowe panele łączone metodą zaciskania bez stosowania obcych materiałów. Aluminiowa, pozioma lub pionowa konstrukcja idealnie wtapia się w aranżację każdego wnętrza. 

Po czwarte - prostota i elegancja

Połączenie prostoty, elegancji i geometrii idealnie odzwierciedla konstrukcja grzejnika Arche,  wykonana z prostokątnych profili o przekroju 45x20 mm. Pomimo swojego minimalistycznego designu grzejnik jest eleganckim i dopracowanym modelem grzejnika pionowego. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także