PARTNER PORTALU
Nowoczesne grzejniki - sprawdź nową kolekcję

Nowoczesne grzejniki - sprawdź nową kolekcję

Autor: Rafał Konopka
08 lip 2016 10:44

Wybór odpowiedniego systemu ogrzewania pomieszczeń uwarunkowany jest szeregiem czynników. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy uniknąć wieszania tradycyjnych grzejników, a nasza podłoga nie jest odpowiednia do zastosowania typowego systemu płaszczyznowego?

Nowością w zakresie systemów ogrzewania są produkty firmy 3THERMO. Grzejniki podtynkowe 3THERMO zmieniają ściany budynków w aktywne przegrody termiczne, które emitując ciepło odgradzają wnętrze od zimnego otoczenia.

Jak to działa?

Grzejnik podtynkowy 3THERMO został skonstruowany z myślą o zapewnieniu 100% bezpieczeństwa instalacji. W przeciwieństwie do rozwiązań płaszczyznowych, takich jak ogrzewanie podłogowe i maty kapilarne, woda w grzejnikach 3THERMO występuje tylko w dolnym kolektorze grzejnika. Takie rozwiązanie pozwala na wiercenie w ścianach bez obawy o uszkodzenie instalacji grzewczej czy wyciek, jak to bywa w przypadku innych systemów płaszczyznowych.

Nowoczesna budowa

Konstrukcja grzejnika podtynkowego wykonana jest z ażurowej siatki ze stopu aluminium. Wyklucza to ryzyko powstawania spękań warstwy tynku i działa jak wzmocnienie konstrukcyjne dla zaprawy i nie powoduje przebarwień na ścianie.

Bezpieczeństwo na lata

Systemy ścienne ofertowane przez 3THERMO są najlepszą formą ogrzewania płaszczyznowego. Zamontowane w miejscach powstawania największych strat cieplnych – w ścianach zewnętrznych, stropodachach – są gwarancją efektywnego dostarczenia ciepła i bezpieczeństwa użytkowania przez wiele lat.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także