Nowoczesne lampy o pięknym designie. Nowa kolekcje polskiej marki!

Nowoczesne lampy o pięknym designie. Nowa kolekcje polskiej marki!

Autor: Ewa Kozioł
03 sie 2022 16:50

Łączą delikatne, krągłe kształty z kontrastowymi liniami. Nowa kolekcja lamp polskiej marki AQForm to odpowiedź na wnętrzarskie trendy tego sezonu.

Kontynuując sukces kolekcji Modern Ball projektanci AQForm zrobili kolejny krok w stronę innowacji. Właśnie tak powstało Flying Ball, czyli oświetlenie, które wpisuje się w obecne trendy i równocześnie jest ponadczasowym źródłem światła.

W obecne trendy, w których króluje uniwersalny minimalizm, wpisują się nie tylko szklane kule, ale również konstrukcja, na której zostały osadzone. Prostopadłe ramiona lub symetryczne względem siebie łuki wpisują się w nowoczesne wzornictwo i jednocześnie są ciekawym, dekoracyjnym dopełnieniem aranżacji w praktycznie każdym stylu. 

Funkcjonalność zamknięta w kuli

W kolekcji Flying Ball estetyka i nietuzinkowy design współgrają z możliwością wielokierunkowego zastosowania. Szklana kula może doświetlać stół w jadalni, blat roboczy w kuchni lub stylowe hotelowe lobby. Dzięki temu, że klosz jest mleczny, światło emitowane przez Flying Ball jest przyjemnie rozproszone i nie razi.

Do jakich wnętrz?

Flying Ball jest odpowiedzią zarówno na potrzeby wnętrz domowych, jak i przestrzeni użyteczności publicznej. Niepowtarzalny charakter oprawy będzie doskonale współgrać z zamysłem minimalistycznym, dopełni nowoczesne projekty, ozdobi wnętrza wykończone w stylu glamour, zastąpi dekoracje w loftowych przestrzeniach oraz odda klimat stylu klasycznego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także