PARTNER PORTALU
Nowoczesny telewizor: model, który wpisze się w minimalistyczne wnętrze

Nowoczesny telewizor: model, który wpisze się w minimalistyczne wnętrze

Autor: Katarzyna Masłowska
18 lip 2019 08:10

Połączenie kluczowych dla użytkowników funkcji, wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz minimalistycznego designu – tak w skrócie można opisać nowe telewizory z serii Philips Performance.

Są one odpowiedzią na potrzeby zagubionych w gąszczu nowinek technologicznych konsumentów, którzy szukają sprzętu w przystępnej cenie spełniającego ich najważniejsze oczekiwania. W ten sposób powstały telewizory posiadające wszystko, czego potrzebują użytkownicy.

Obraz w jakości 8K, wsparcie sztucznej inteligencji czy zwijany ekran. Producenci telewizorów prześcigają się we wprowadzaniu na rynek nowych rozwiązań, które są pożądane głównie przez największych fanów technologii.

Zobacz także: Salon z kuchnią i jadalnią. 30 pięknych wnętrz polskich domów

Zwykli konsumenci podczas wizyty w sklepie mają natomiast problem z wyborem sprzętu i czują się przytłoczeni skomplikowanymi specyfikacjami, nazewnictwem i mnogością opcji. Marka Philips TV postanowiła wyjść temu naprzeciw i zaprojektowała telewizory, które mają wszystko, czego potrzebują użytkownicy.

Seria Philips Performance to odpowiedź na oczekiwania ogromnej części konsumentów, którzy za niewygórowaną cenę poszukują sprzętu łączącego w sobie najważniejsze funkcje modeli z wyższej półki. Dzięki temu decyzja o zakupie staje się dużo prostsza. Wybór odpowiedniego egzemplarza ułatwia szeroki wachlarz rozmiarów od 43 do nawet 75 cali. Wszystkie modele zostały wyposażone w technologie zapewniające najwyższą jakość obrazu i dźwięku:

• najlepszy na świecie procesor obrazu Philips P5 dający głębię detalu, żywe kolory przy zachowaniu naturalnego odcienia skóry oraz płynny ruch – nawet podczas streamingu – co docenią zarówno fani relacji sportowych, jak i zapaleni gracze;
• najwyższa powszechnie dostępna na rynku rozdzielczość 4K Ultra HD gwarantująca ostry i wyraźny obraz w każdym pikselu;
• kinowy obraz i dźwięk dzięki wsparciu formatów Dolby Vision oraz Dolby Atmos używanych przez twórców filmowych – gwarancja odzwierciedlenia oryginalnych intencji reżysera oraz przestrzenny dźwięk 3D o wyjątkowej czystości i głębi;
• Smart TV oparty na systemie Android za jednym przyciśnięciem daje dostęp do treści na żądanie i internetu, a obsługę ułatwia głosowe sterowanie przy pomocy Google Assistant.

Barwna poświata i elegancki design

Wciągający seans przed telewizorem zapewnia technologia Philips Ambilight, którą znajdziemy tylko w modelach tej marki. Inteligentne diody LED zamontowane z tyłu telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie dla jeszcze lepszych wrażeń podczas oglądania filmów czy grania w gry. Dzięki temu widzowie mogą poczuć się jak w środku akcji, a ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości. Ambilight to również dodatkowe źródło światła, które korzystnie wpływa na wzrok podczas oglądania w ciemności.

Projektanci nie zapomnieli też o stronie wizualnej telewizorów z serii Performance, które posiadają minimalistyczną linię i elegancki design będący ozdobą pomieszczenia. Ekran zamknięto w bardzo wąskiej metalowej ramie w kolorze srebrnym. Rodzaj podstawy różni się w zależności od calarzy – dla rozmiarów 43", 50", 55", 58" jest to obrotowa stopa w kształcie litery T, rozmiar 65" posiada tę samą podstawę bez funkcji obrotowej, w rozmiarze 70" są dwie wąskie i ścięte nóżki, zaś największy 75-calowy ekran umieszczono na centralnej stabilnej podstawie.

Ceny rekomendowane poszczególnych modeli zaczynają się od 2499 zł. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także