PARTNER PORTALU
Nowość dla zabieganych - odkurzacz odzyskujący czas

Nowość dla zabieganych - odkurzacz odzyskujący czas

Autor: Anna Usakiewicz
22 lis 2017 15:10

Gdy wracasz do domu po całym dniu pracy, z pewnością ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest odkurzanie.

Jeśli mieszkasz na dużej przestrzeni i masz dzieci lub zwierzęta domowe – wiesz, że brud i kurz potrafią zbierać się w wielu miejscach codziennie. Z pomocą przychodzi Black+Decker™, twój sojusznik w nierównej walce o utrzymanie porządku w domu. Nowy produkt firmy – odkurzacz automatyczny RVA425B – pozwoli ci odzyskać czas i nareszcie żyć po swojemu.

Koniec z marnowaniem czasu na odkurzanie! Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz automatyczny  sam posprząta dom omijając przeszkody i schody, a potem wróci do stacji dokującej, aby naładować akumulator. Można go obsługiwać za pomocą intuicyjnej aplikacji, połączyć się z nim przez Bluetooth, personalizować kolorem, a nawet sterować osobiście. Poznajcie się bliżej!

Czysto, skutecznie i bezpiecznie

Nowy odkurzacz automatyczny  RVA425B to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które na co dzień dbają o dom i przydałoby im się trochę wolnego czasu. Urządzenie to samodzielnie posprząta wszystkie płaskie powierzchnie w mieszkaniu – także wzdłuż ścian – a dzięki szczotkom bocznym, zbierającym i kierującym nieczystości wprost do otworu ssącego, maszyna łatwo wydobędzie brud oraz kurz z zakamarków i rogów pokojów. Wszystkie odpadki znajdą się w pojemnym – litrowym! – pojemniku, który łatwo wyjmiesz i opróżnisz bez dotykania brudu. A jeśli masz alergię, z pewnością ucieszy cię fakt, że odkurzacz wyposażony został w filtr HEPA, skutecznie zatrzymujący większość zanieczyszczeń gnieżdżących się m. in. w kurzu.

Komunikatywny pomocnik

Wystarczy, że połączysz odkurzacz ze swoim telefonem za pomocą Bluetooth, a dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej zlecisz mu sprzątanie o dowolnej porze. Miło będzie wrócić z pracy do czystego mieszkania, prawda? Komunikacja to w ogóle mocna strona tej maszyny. W razie problemów – zablokowanej szczotki lub filtra albo utknięcia w labiryncie krzeseł pod stołem – odkurzacz da ci do zrozumienia, że potrzebuje twojego wsparcia. Dzięki systemowi Smart Alert, nie musisz się już domyślać, jaka była przyczyna wymuszonego postoju – od razu możesz odpowiednio zareagować.

Halo, tu baza!

Po zakończeniu sprzątania urządzenie samo skierowało się do stacji dokującej. Podobnie stanie się, gdy jego bateria będzie na wyczerpaniu. Do pełnego naładowania potrzeba pięciu godzin – potem maszyna będzie mogła nieprzerwanie pracować przez 90 minut. To zaleta nowoczesnego akumulatora litowo-jonowego, którego poziom naładowania łatwo sprawdzisz dzięki wyświetlaczowi LED na obudowie odkurzacza.

Jest czujny

Nowy odkurzacz automatyczny ma świetną orientację przestrzenną! Dzięki pięciu czujnikom podczerwieni, znajdującym się z przodu obudowy, potrafi on unikać przeszkód na swej drodze, a cztery sensory położenia na spodzie urządzenia sprawiają, że odkurzacz nie spadnie ze schodów. Maszyna „wie” także na jakiej powierzchni się znajduje, dzięki czemu dopasowuje ona moc ssania i oszczędza baterię w zależności od tego, czy sprząta na posadzce, dywanie, wykładzinie, czy parkiecie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także