Nowość do kuchni - czterodrzwiowa lodówka

Nowość do kuchni - czterodrzwiowa lodówka

Autor: Anna Usakiewicz
10 cze 2019 13:45

Nowoczesne sprzęty gospodarstwa domowego ułatwiają życie i zapewniają wygodę.

Nowa czterodrzwiowa lodówka Whirlpool WQ9 E1L z linii W Collection poprzez innowacyjne technologie, nowoczesny design i oferowaną pojemność, zapewnia najwyższy komfort użytkowania. 

Optymalne rozwiązania logistyczne

Rekordowa 591-litrowa pojemność lodówki Whirlpool WQ9 E1L W Collection przy zaledwie 69 centymetrach głębokości stanowi jedno z licznych rozwiązań wprowadzonych w najnowszej linii urządzeń marki Whirlpool. Przemyślana, różnorodna i dobrze zagospodarowana wewnętrzna przestrzeń pozwala skutecznie zaplanować zakupy i zapewnia praktyczny dostęp do artykułów spożywczych.

Urządzenie zostało wyposażone w czworo drzwi typu „French door”, które umożliwiają wygodny dostęp do przechowywanej żywności. W części chłodzącej znajdują się trzy poziomy półek oraz szuflady na warzywa. Na optymalne zagospodarowanie zamrażarki pozwalają dwa poziomy szuflad oraz wysuwana półka ułatwiająca wygodne mrożenie warzyw lub pudełek z żywnością.

Technologia ułatwiająca życie

Chłodziarkozamrażarka W Collection marki Whirlpool to również innowacje, które pozwalają wygodnie kontrolować pracę urządzenia. Lodówka została wyposażona w najnowszą technologię 6. Zmysł, czyli zestaw czujników, które na bieżąco monitorują temperaturę we wnętrzu urządzenia. Wykrycie niekorzystnych zmian wywołuje natychmiastową reakcję elektronicznego systemu sterowania, który automatycznie uruchamia kompresor w celu szybkiego przywrócenia temperatury do właściwego poziomu. Dzięki temu rozwiązaniu lodówka przywraca optymalny poziom temperatury w czasie krótszym, niż zwykła lodówka, a żywność zachowuje swój kolor i walory smakowe.

Niezwykłym ułatwieniem jest technologia No Frost, która zapobiega gromadzeniu się szronu. No Frost sprawia, że wilgoć odkłada się na parowniku, z którego automatycznie jest usuwana podczas dobowego cyklu. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na żywności oraz na komorach zamrażalnika, minimalizując konieczność rozmnażania oraz ułatwiając wysuwanie szuflad.

Komfort użytkowania gwarantuje również gradacyjne oświetlenie LED, którego natężenie wzrasta w miarę otwierania drzwi lodówki. Rozwiązanie to pozwala uniknąć poczucia nagłej zmiany jasności i daje oczom czas na przystosowanie się do zmiany oświetlenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także