PARTNER PORTALU
Nowość do kuchni: innowacyjne linie AGD

Nowość do kuchni: innowacyjne linie AGD

Autor: Anna Usakiewicz
10 maj 2019 13:44

Jaki styl w kuchni lubisz najbardziej? Cztery linie wzornicze najnowszych urządzeń AGD pozwalają na niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni kuchennej.

Generacja 7000 to premiera firmy Miele. Rewolucja w ofercie urządzeń kuchennych obejmuje wszystkie grupy produktów. Cztery nowe linie wzornicze stanowią inspirację dla każdego stylu we wnętrzach. Innowacyjne, unikatowe na rynku rozwiązania technologiczne znajdziemy w każdej kategorii urządzeń.

Design

Linia PureLine to kwintesencja nowoczesności: połączenie stali i szklanego frontu w czerni obsydian. Wzrok przyciągają stalowa pozioma listwa w górnej części urządzenia i wyrazisty, ergonomiczny uchwyt ze stali szlachetnej. W zestawieniu kilku urządzeń obok siebie poziomy stalowy pas staje się charakterystycznym, niezwykle eleganckim akcentem w kuchni.

Urządzenia VitroLine harmonijnie współgrają zarówno z nowoczesną, jak i bardziej klasyczną zabudową kuchenną. Występujące w kolorach ObsidianBlack, BrillantWhite oraz GraphitGrey łatwo wtapiają się w otoczenie, a uchwyt w kolorze frontu staje się niemal niewidoczny. Dla zwolenników minimalizmu idealnym rozwiązaniem będą z kolei bezuchwytowe urządzenia
z linii ArtLine dostępne w trzech analogicznych kolorach.

W linii ContourLine dominująca jest wyraźna stalowa rama na froncie urządzeń. To rozwiązanie bardziej klasyczne, jeśli chodzi o design. Szlachetna stal zdecydowanie odcina się od frontów mebli i nadaje wnętrzu profesjonalny charakter.

Nowoczesne systemy sterowania: pełny komfort obsługi

Generacja 7000 ułatwia pracę w kuchni w naturalny sposób prowadząc Cię przez proces gotowania. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna, a poszczególne funkcjonalności na wyświetlaczach znajdziesz zawsze dokładnie w tym samym miejscu we wszystkich urządzeniach danej kategorii.

W urządzeniach nowej generacji znalazło się sterowanie DirectSensor S, Direct Sensor oraz MTouch. Zastosowany w linii Prestige MTouch wygląda teraz jeszcze nowocześniej – funkcje są pogrupowane, a wyświetlacz jest bardzo czytelny. Dodatkowo bardziej intuicyjną obsługę zapewni dostępne wyłącznie w Miele menu Roll down (menu rozwijane).

Funkcja MotionReact – dostępna w piekarnikach Miele – to kolejne usprawnienie codziennej pracy w kuchni. W chwili, gdy zbliżasz się do urządzenia aktywizuje się wyświetlacz. Panel obsługi staje się gotowy do działania, ekran menu włącza się automatycznie bez konieczności włączenia manualnego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także