PARTNER PORTALU
Nowość do kuchni - piekarniki z autopilotem

Nowość do kuchni - piekarniki z autopilotem

Autor: Anna Usakiewicz
10 kwi 2018 15:13

Przepis na idealnego szefa kuchni? Proste! Wyznaczyć cel i sprawnie oddelegować zadania.

Zaprogramuj gotowanie w trzech prostych krokach, ustaw AutoPilot i podłącz termosondę. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Nowe piekarniki marki Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 poprowadzą cię prosto do perfekcyjnych smaków.

Niech piekarnik przejmie stery

Przygotowanie piekielnie ostrego kurczaka po diabelsku, rozpływającej się w ustach ryby maślanej czy smakowitej babki czekoladowej nie wymaga studiowania książki kucharskiej w kilku tomach, by perfekcyjnie dobrać ustawienia piekarnika. Wystarczy wybrać odpowiedni program! Dzięki funkcji AutoPilot, w zależności od modelu piekarnika Bosch Serie | 4 lub Serie | 6, masz do wyboru od 10 do 30 przepisów na perfekcyjne dania. Krok 1 – ustaw typ potrawy, krok 2 – wybierz wagę w skali co 100 g, klik – automatyczny program sam określi tryb grzania, temperaturę i czas pieczenia.

Jak upiec soczysty antrykot, filet z ryby lub pierś z kurczęcia bez niespodzianek? Wystarczy wstawić mięso do piekarnika Bosch Serie | 6, podłączyć termosondę i wybrać pożądaną temperaturę wewnątrz potrawy na delikatne pieczenie (30-99 °C).

Funkcja termoobieg 3D pozwala na równomierne pieczenie potraw nawet na trzech poziomach jednocześnie.

Zobacz także pomysły na aranżację jadalni 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także