PARTNER PORTALU
Nowość do kuchni - zlewozmywaki w barwach ziemi

Nowość do kuchni - zlewozmywaki w barwach ziemi

Autor: Anna Usakiewicz
07 gru 2017 11:00

Nowatorska forma nowego modelu polega na maksymalnym uproszczeniu projektu zlewozmywaka, który pozbawiony jest jakichkolwiek zbędnych detali.

Ascetycznie zaprojektowana bryła komory do podbudowy Franke Kanon, dostępna w jednym z ośmiu kolorów z gamy naturalnych barw: biały polarny, cappuccino, grafitowy, kamienny szary, kremowy, mokka, onyx, orzechowy. 

Symetria prostej formy zlewozmywaka Kanon, wykonanego z wysokiej jakości kompozytu granitowego Fragranit+ to kwintesencja szwajcarskiego stylu projektowania przedmiotów użytkowych. Franke od lat hołduje zasadzie im mniej tym lepiej, tworząc bardzo powściągliwe w swojej formie urządzenia kuchenne, ale zawsze z użyciem materiałów wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zlewozmywaka Kanon, który świetnie odzwierciedla charakter stylistyczny marki Franke.

Minimalistyczny styl podkreśla kwadratowa osłona odpływu, wykonana ze stali szlachetnej. Uwagę zwraca również mały promień zaokrąglenia (10 mm), który sprawia, że zlewozmywak wygląda nowocześnie i łatwo go utrzymać w czystości. Duża, wygodna, przestronna komora ułatwia mycie naczyń oraz dużych kuchennych przedmiotów, takich jak np.: blachy do pieczenia. Dzięki specjalne zaprojektowanej krawędzi wewnętrznej, można komfortowo korzystać z rollmaty i wkładki ociekowej, które umożliwiają dwa poziomy pracy, zwiększając tym samym funkcjonalność komory.

Zlewozmywaki Kanon wyposażone zostały w nowoczesny korek automatyczny Flow Pro, sterowany przyciskiem Easy Click, w wykończeniu ze stali szlachetnej. Został on zaprojektowany w taki sposób, by komponował się z geometryczną formą i podkreślał ich klasyczny styl. Aby uzyskać dostęp do odpływu wody, wystarczy w prosty sposób zdemontować maskownicę.

Ze względu na eleganckie wykończenie i naturalną paletę kolorystyczną w barwach ziemi zlewozmywaki Franke Kanon świetnie sprawdzą się we wnętrzach otwartych na salon. Możemy zamontować je również na wyspie kuchennej, dobierając jedną z wielu dostępnych modeli baterii kuchennych Franke.Komfort codziennego korzystania z kuchennego zlewozmywaka określa zarówno materiał, z którego został wykonany, jak i dobry projekt. W tym wypadku, dobre jest to, co, sprawdza się przez lata i pozostaje piękne w swojej prostocie - czyli Kanon.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także