PARTNER PORTALU
Nowość do łazienki - bezrantowa miska w.c. w znanej serii

Nowość do łazienki - bezrantowa miska w.c. w znanej serii

Autor: Anna Usakiewicz
17 maj 2019 10:58

Bezkołnierzowe miski w.c. to nowatorskie rozwiązanie, które już staje się standardem. Pojawiło się własnie w kolejnej znanej serii ceramiki sanitarnej.

Seria Meridian marki Roca zdobyła popularność przez swoją bogatą ofertę umywalek i ciekawy design kolekcji. Teraz została wzbogacona o ekologiczne rozwiązanie - miskę wc Rimless.
Przystosowana do spłukiwania zredukowaną ilością wody (czyli 2/4l lub 3/4l lub 3/6l) ma ukryty system montażu co podnosi jej wartość estetyczną.  Brak zagłębień oznacza też łatwiejsze utrzymanie w czystości. Najlepiej komponować ją ze stelażem podtynkowym Roca jeśli wybiera się muszlę podwieszaną.

Technologia bezkołnierzowa oznacza dokładne obmywanie wewnętrznej powierzchni miski wc mniejszą ilością wody, ponadto nie gromadzi się brud, ponieważ wnętrze miski wc pozbawione jest kołnierza i zagłębień.Seria Meridian Roca oferuje wiele możliwości doboru umywalek, a teraz także ekologiczną miskę wc, z którą idealnie komponuje się nowoczesna subtelna deska wc Slim z funkcją wolnego opadania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także