Nowość - miękki dywan i efektowny obraz w jednym

Nowość - miękki dywan i efektowny obraz w jednym

Autor: Anna Usakiewicz
27 wrz 2019 08:02

Wiele osób uważa, że poszczególne odmiany kwiatów niosą ze sobą konkretną symbolikę i odzwierciedlają konkretne uczucia.

Czerwone róże kojarzą się z miłością, lilie z czystością i niewinnością a storczyki z wdzięcznością. Niezależnie od pory roku, pogody czy nastroju kwiaty ożywią każde wnętrze, dodadzą mu wyrazistości i podkreślą jego charakter. Być może właśnie dlatego kwieciste dodatki to trend, który wciąż nie przemija i od wielu lat cieszy się popularnością. Aby wprowadzić ten piękny motyw do swojego domu warto postawić na dywan Ragolle Argentum 63421 7474 z oferty Arte, będący prawdziwym kwiecistym arcydziełem.

Precyzyjnie wykonany dywan czy barwny obraz?

Zestawienie kilku niebanalnych kolorów: ciemnej zieleni, delikatnego brązu, pudrowego różu i krwistej czerwieni, sprawia, że dywan Ragolle Argentum 63421 7474 doda wnętrzom subtelności. A metoda jego wykonania, dzięki której wygląda niczym akwarelowy obraz, powoduje, że niczym nie odstaje on od dzieł prawdziwych malarzy. Rozmyte przejścia między kolorami dają wrażenie głębi a precyzja wykonania zachwyci nie tylko domowników, ale także ich gości. Stonowane, przyćmione barwy dywanu pozwolą wyeksponować go na tle wyrazistych kolorów ścian. Natomiast w przypadku pomieszczeń utrzymanych w jednolitych, jasnych barwach, dywan doda wnętrzom uroku i delikatności. Będzie więc ozdabiał nie tylko podłogę, ale przede wszystkim całe mieszkanie.

Funkcjonalność – nadrzędna kwestia przy doborze dywanu

Oprócz pięknego wyglądu dywan musi spełnić jeszcze jedną, kluczową rolę – być funkcjonalny. I choć przy zakupie ta kwestia jest często pomijana, to przy częstym użytkowaniu nieodpowiednio dobrany dywan może stać się nie lada problemem Testów jakości przechodzi on przecież bardzo wiele – nierzadko bawimy się na nim ze swoim czworonożnym przyjacielem, dzieci zafascynowane układaniem puzzli na miękkiej powierzchni mogą zapomnieć o ukruszonym ciasteczku, a czasem i nam samym zdarzy się coś wylać czy upuścić. To przecież nieuniknione. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na skład surowcowy i jakość. Dywan jest tkany maszynową metodą Wilton, co sprawia, że każdy pojedynczy element runa jest precyzyjnie osadzony w wykładzinie. Dywan ma w swoim składzie runo 100% heat-set, dzięki czemu nie elektryzuje się i wykazuje wysoką odporność na zaplamienia. Ponieważ jest bardzo gęsty (1 000 000 punktów/m2) pięknie oddaje wszystkie, nawet najmniejsze detale wzoru i jest bardzo trwały, a dodatkowo nie musimy obawiać się o ewentualne prześwity czy luki. Z kolei runo o wysokości zapewnia przyjemne uczucie miękkości pod stopami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także