×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowości IKEA na wiosnę i lato 2023: 20 najlepszych pomysłów

Nowości IKEA na wiosnę i lato 2023: 20 najlepszych pomysłów

Autor: Justyna Łotowska
22 lut 2023 13:33

IKEA pokazała właśnie swoją nową kolekcję na wiosnę/lato 2023. Na co warto zwrócić uwagę? Wybraliśmy 20 pomysłów, które przyciągnęły nasz wzrok. Czy wy też czekacie na ciepłe dni! Ne możemy się doczekać!

Jak wynika z raportu „IKEA. Życie w domu” dla prawie połowy Polaków (48%) możliwość relaksu i odpoczynku to najważniejsza cecha idealnego domu. Co więcej, w porównaniu ze średnią częściej przyznajemy, że powinien on być także miejscem, które umożliwia nam kontakt z naturą (32% vs świat 24%).

Nowa letnia oferta IKEA to odpowiedź na te oczekiwania. Obejmuje sześć różnych serii stworzonych po to, by zachęcać ludzi do spędzania czasu na zewnątrz i czerpania z tych chwil jak najwięcej przyjemności.

Nowe propozycje mebli ogrodowych pozwolą stworzyć wymarzoną oazę, w której będzie można się zrelaksować lub spędzać czas z najbliższymi. Dekoracyjne oświetlenie pomoże natomiast przedłużyć promienie letniego słońca, by wieczory na balkonie czy tarasie mogły trwać aż do nocy.

Dla osób szukających letniej spontaniczności IKEA przygotowała linię produktów, które można wziąć ze sobą, dokądkolwiek się wybieramy.

Letnia oferta dostępna jest w sklepach od marca 2023 roku. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także