Odkurzacz bezprzewodowy. Wygodny i skuteczny. Nowy model!

Odkurzacz bezprzewodowy. Wygodny i skuteczny. Nowy model!

Autor: Ewa Kozioł
12 sie 2022 09:41

Odkurzacz, to urządzenie, z którego korzystamy bardzo często. Musie więc być wygodny, a zarazem maksymalnie skuteczny. Warto więc postawić na model bezprzewodowy.

Kurz stanowi problem estetyczny we wnętrzu, ale w dłuższej perspektywie może być także przyczyną przykrych dolegliwości zdrowotnych, takich jak alergie czy problemy z oddychaniem. Dlatego tak ważne jest regularne odkurzanie. Ponieważ odkurzacz, to urządzenie, z którego korzystamy bardzo często, musi on być wygodny, a zarazem maksymalnie skuteczny. Samsung Bespoke Jet™ to bezprzewodowy i multifunkcyjny odkurzacz pionowy, który zagwarantuje nam najwyższy poziom czystości i higieny oferowany przez Samsung. 

Po pierwsze: higiena

Ocenie skuteczności odkurzacza podlega nie tylko jego moc ssąca i zastosowane filtry, ale także sposób, w jaki oczyszczamy pojemnik na zanieczyszczenia. Rozwiązaniem, które pomoże nam zapobiec wtórnemu zabrudzeniu sprzątanej przestrzeni, a także uchroni nas przed bezpośrednim kontaktem z kurzem i bakteriami, jest zintegrowana stacja czyszcząca All-in-One zastosowana w odkurzaczu Samsung Bespoke Jet™. Podczas gdy urządzenie jest zadokowane, za sprawą unikalnej technologii Air Pulse, stacja automatycznie opróżni pojemnik na kurz, jednocześnie nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz. Specjalny worek na kurz zamontowany w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9%.

Po drugie: wygoda

Skuteczność w usuwaniu kurzu, a co za tym idzie bakterii, zarazków i alergenów, to rzecz jasna najważniejsza cecha odkurzacza. To jednak za mało, abyśmy mogli nazwać go tym idealnym. Na szczęście lekka konstrukcja Samsung Jet Bot gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania, a także zmniejsza obciążenie nadgarstka, a teleskopowa rura zapobiega nadmiernemu schylaniu się. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej niż w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung. Możemy cieszyć się łatwą kontrolą i płynnym ruchem Bespoke Jet™, który dotrze do każdego zakamarka mieszkania. 

Po trzecie: multifunkcyjność

Odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ Pro extra to najwyższy model spośród nowych Bespoke Jet™. Producent zadbał o to, aby urządzenie było naprawdę „Pro”. W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy bogaty zestaw akcesoriów, dzięki którym skutecznie wyczyścimy podłogi każdego rodzaju między innymi miękki wałek zastosowany w elektroszczotce Jet Dual, elektroszczotka Slim Action czy szczotka Spray Spinning Sweeper z dwoma obrotowymi nakładkami. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także