×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Odkurzacz centralny w domu: czy warto go mieć?

Odkurzacz centralny w domu: czy warto go mieć?

Materiał Partnera Autor: ECOMAX
31 sie 2018 10:24

Nie lubisz dźwigać ciężkiego odkurzacza po schodach? Masz w domu małego alergika? A może zwyczajnie wolisz, kiedy wszystko działa praktycznie "samo"? Dla takich osób jak ty zostały stworzone domowe bezobsługowe odkurzacze centralne. Ile kosztują i co warto o nich wiedzieć?

System centralnego odkurzania to bardzo użyteczne narzędzie, które ułatwia pracę w domu, biurze czy hotelu. Wybierając najbardziej zaawansowany model bezobsługowy z filtrem wodnym dostajemy nowoczesne urządzenie, które odkurza praktycznie za nas. Jakie są jego zalety?

 

Dlaczego warto postawić na odkurzacz centralny?

  • To koniec nużącego przenoszenia ciężkiego sprzętu z jednego miejsca w drugie - mając odkurzacz centralny, podłączamy wąż do najbliższego gniazda w ścianie i ...tyle! Odkurzamy i o nic więcej nie musimy się martwić!
  • Specjalny wąż, wykorzystywany w tym rozwiązaniu, jest lekki i poręczny, można się z nim swobodnie przemieszczać i docierać do każdego miejsca. Wyższa wersja zapewnia jeszcze większą wygodę! Eliminuje całkowicie potrzebę przenoszenia węży. Mechanizm instaluje się w oddalonej części domu, tak aby była jak najmniej widoczna, ale jednocześnie zapewniała odpowiednią moc i siłę ssania
  • Wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza, mniej kurzu w domu, zmniejszone natężenie hałasu

Co nam daje bezobsługowy model odkurzacza centralnego z filtrem wodnym?

Modele bezobsługowe stworzone zostały na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Centralny odkurzacz podłączony jest do przewodu kanalizacji i opróżnia się automatycznie po zapełnieniu zbiornika. Produkty nie wymagają żadnej ingerencji ze strony osób trzecich. Zbiornik odkurzacza nie musi być praktycznie w ogóle otwierany i możemy pozwolić sobie o nim zapomnieć.

Odkurzacze wodne cechują się stałą dużą mocą ssącą, którą gwarantuje nam wieczne czysty i opróżniony zbiornik zanieczyszczeń. Nieduże wymiary urządzenia sprawiają, że bez większych trudności wygospodarujemy dla nich odpowiednie miejsce. Solidny, wytrzymały, a co najważniejsze niezawodny sprzęt  zadba o porządek w miejscach często eksploatowanych.

Na uwagę zasługuje fakt, że odkurzacz wodny nie wymaga tak częstej opieki i konserwacji systemu filtrującego jak typowy system bez odprowadzenia zanieczyszczeń do kanalizacji. Aby podłączyć odkurzacz wystarczają standardowe elementy: punkt hydrauliczny poboru wody, punk odpływu do kanalizacji, gniazdo elektryczne oraz miejsce wyrzutu zużytego powietrza. Odkurzacze wodne to najodpowiedniejsza seria dla alergików!

Jakie modele mamy do wyboru i ile kosztują?

- Odkurzacz centralny AQUA MATIC 300 - bezobsługowa jednostka centralna przystosowana jest do pracy na sucho jak i mokro. Cena: 6599 zł, czytaj więcej 

- Odkurzacz centralny wodny AQUA MATIC 400 - najwyższa moc ssąca wodnej jednostki jednosilnikowej. Cena: 7999 zł, czytaj więcej 

- Odkurzacz centralny wodny AQUA MATIC 550 - bezkonkurencyjność tej jednostki to efekt zastosowania w niej dwóch silników, które umożliwiają odkurzanie nawet w odległości 200 metrów od najdalej położonego punktu. Cena: 9970 zł, czytaj więcej 

Chcesz się dowiedzieć więcej: 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także