Odpoczynek na balkonie i w ogrodzie. Piękne kolekcje mebli!

Odpoczynek na balkonie i w ogrodzie. Piękne kolekcje mebli!

Autor: Ewa Kozioł
16 maj 2022 15:18

Wygodne meble zapewnią przyjemny odpoczynek w ciepłe dni na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Jakie wybrać? Postaw na duński design. Nie tylko są trwałe, ale też pięknie wyglądają. 

Duński minimalizm w ogrodzie

Rome została zaprojektowana przez duńskiego projektanta, Henrika Pedersena. Ten elastyczny modułowy system sofy łączy w sobie duński minimalizm, funkcjonalną prostotę i wysokiej jakości materiały odporne na różne warunki atmosferyczne. Efektem są produkty, które w prosty sposób zapewnią luksusowy wygląd zarówno na niedużym balkonie, jak i na dużym patio. Kolekcja Rome składa się z modułowej sofy, stolika kawowego w dwóch rozmiarach oraz wygodnego leżaka. Eleganckie meble z tej kolekcji można dowolnie skonfigurować, aby stworzyć luksusową strefę relaksu w ogrodzie.

Ulubione meble, także na zewnątrz

Kolekcja mebli ogrodowych Adelaide składa się najlepszych bestsellerowych mebli marki przystosowanych do użytku na zewnątrz. Do wyboru są: fotel, stolik kawowy, krzesło lub stół – z nogami wykonanymi z drewna eukaliptusa. Krzesło dostępne jest także z drucianymi nogami, których prostota nada przestrzeni ogrodowej minimalistyczny charakter. Meble wyglądają jak meble domowe, a także posiadają niektóre ich zalety. Biały blat oraz siedzisko krzesła nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Tak samo proste w utrzymaniu jest pięknie lśniące drewno eukaliptusowe. Meble dają uczucie niesamowitej lekkości – zarówno pod kątem wyglądu, jak i ich pielęgnacji.

Z wielkomiejską nutą

Seria mebli ogrodowych Elba została wprowadzona do kolekcji już w 2013 roku, ale jej popularność wciąż rośnie. Przeznaczona jest dla osób kochających miejski styl życia. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wykonane zostały stoły, krzesła i fotele, pielęgnacja mebli jest wyjątkowo łatwa i niemal bez kosztowa.

Stół idealny na poranną kawę

Stół do ogrodu Torino, podobnie jak ten z ulubionej kawiarni, to elegancki mebel, dzięki któremu można delektować się kawą na balkonie, w ogrodzie lub na patio. Stół ogrodowy z wąską podstawą daje bardziej stylowy efekt i więcej przestrzeni, większy model o klasycznym charakterze łączy formę stołu do jadalni z najlepszej jakości materiałami oraz przystosowanie do ogrodu, zapewniając trwałość i niezmienny wygląd na lata. Stół będzie służyć latami w obu wersjach – nogi zostały pomalowane proszkowo, a ceramiczny blat jest odporny na trudne warunki pogodowe i zarysowania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także