×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Panele laminowane - nowa kolekcja w dekorach dębu

Panele laminowane - nowa kolekcja w dekorach dębu

Autor: Anna Usakiewicz
11 lut 2020 10:09

Elegancja, trwałość i ponadczasowość to trzy określenia, które na stałe przylgnęły do dębowego drewna i wykonanej z niego podłogi. Na liście tej brakuje jednak jeszcze innej, równie wyjątkowej cechy dębu – jego różnorodności.

Właśnie owo bogactwo kolorów i struktur jednego z najszlachetniejszych gatunków drewna zainspirowała markę wineo do stworzenia nowej kolekcji paneli laminowanych wineo 500. To propozycja przede wszystkim dla tych, którzy w swoich wnętrzach chcą cieszyć się widokiem eleganckiej, naturalnej i jedynej w swoim rodzaju podłogi. Estetyka idzie też w parze z wysokimi parametrami technicznymi. 

Zobacz także: 10 pomysłów na ściany w salonie

Nowa linia paneli laminowanych wineo to ukłon w stronę tego szlachetnego drewna i propozycja dla wszystkich, którzy lubią aranżacyjną klasykę w odświeżonej  i bardziej funkcjonalnej formie. W kolekcji wineo 500 znalazło się bowiem 5 najbardziej charakterystycznych dębowych wzorów, a każdy z nich dodatkowo występuje w 5 różnych wariantach kolorystycznych. W efekcie mamy do wyboru aż 25 dekorów, w których znajdują się zarówno panele jasne, wpadające w biele oraz szarości, jak i utrzymane w ciemnych odcieniach brązu, miodu i delikatnego beżu. 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także