Piekarnik elektryczny. Łączy w sobie także funkcję mikrofali i parowaru. Nowość!

Piekarnik elektryczny. Łączy w sobie także funkcję mikrofali i parowaru. Nowość!

Autor: Ewa Kozioł
14 paź 2021 09:55

Piekarnik elektryczny do zabudowy SP-34-PM łączy w sobie funkcję piekarnika, mikrofali oraz parowaru. To innowacyjne rozwiązanie jest już dostępne na polskim rynku.

Piekarnik, mikrofala czy parowar doskonale sprawdzają się w pracy każdego początkującego, jak i zaawansowanego kucharza, umożliwiając tworzenie wymyślnych potraw – od zapiekanych dań głównych, przez domowy chleb, aż po słodkie ciasta i ciasteczka. Jednak ze względu na ograniczony metraż oraz chęć zabudowy przestrzeni kuchennej, coraz więcej osób poszukuje sprzętów AGD łączących w sobie różne funkcje, umożliwiając tym samym optymalizację dostępnego miejsca.

W odpowiedzi na te potrzeby polska firma Solgaz wprowadził na rynek piekarnik elektryczny do zabudowy SP-34-PM, będący kompaktowym urządzeniem łączącym w sobie funkcje pieczenia, ale także gotowania na parze oraz mikrofalę. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest wysoka oszczędność czasu oraz wpasowanie się do każdej kuchni – bez względu na jej metraż.

Piekarnik o wymiarach 595 x 525 x 454 mm został wyposażony w kompaktowe, 34-litrowe wnętrze, które z łatwością dopasuje się do każdej zabudowy i pomieści każde danie – na przykład dwa różne ciasta lub dużego kurczaka. Oprócz tego to sprzęt 3w1, dzięki któremu nie potrzebujemy w kuchni dodatkowych urządzeń. To piekarnik z mikrofalą i parowarem, pozwalający na szybkie rozmrażanie i podgrzewanie jedzenia lub gotowanie go na parze. Z trzech tych funkcji możemy korzystać niezależnie lub je łącząc, co umożliwia wyjątkowo szybkie, proste oraz efektywne przygotowywanie codziennych posiłków.

Piekarnik posiada również 80 opcji automatycznych, dzięki którym urządzenie samo dobiera najlepszy program i czas na przygotowanie danej potrawy. Wystarczy, że na panelu sterowania wybierzemy odpowiedni produkt oraz jego wagę, na przykład pierś z kurczaka lub ziemniaki, a piekarnik z mikrofalą sam dostosuje moc grzewczą, tryb i czas, a następnie poinformuje o zakończeniu pracy.

Cena: 3.499 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także