Piękna jadalnia: zastawa na świąteczny stół

Piękna jadalnia: zastawa na świąteczny stół

Autor: Katarzyna Masłowska
12 lis 2019 19:11

Myśląc o świątecznej kolacji rodzi się w głowie pytanie - jak w tym sezonie powinien wyglądać bożonarodzeniowy stół, a co za tym idzie, z jakiej zastawy serwować tradycyjne dania?

Mimo, że do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, już zaczynamy zastanawiać się nad prezentami dla bliskich i dekoracjami oraz planować przygotowana.

Myśląc o świątecznej kolacji rodzi się w głowie pytanie - jak w tym sezonie powinien wyglądać bożonarodzeniowy stół, a co za tym idzie, z jakiej zastawy serwować tradycyjne dania? Z odpowiedzią przychodzi Polska Grupa Porcelanowa oferując zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kolekcje porcelany.

Klasyka w wydaniu… glamour

Klasyczne wzory i połączenie złota z ciemnymi kolorami - czerwienią lub zielenią, to ponadczasowy klasyk na świątecznych stołach.

Zobacz także: Nowoczesne wnętrze: biało-szare z nutą żółtego. Zobacz je koniecznie!

Idealna propozycja dla wielbicieli tego stylu, którzy pragną dodać dla swojej aranżacji elegancji, to ćmielowskie Rococo Purpura i Astra India.

Ponadczasowa tradycja

Dla fanów spokojniejszej tonacji kolorystycznej i klasycznej formy, idealne zastawy na świąteczne obiady to chodzieskie kolekcje takie jak Maria Teresa, Iwona i Kamelia w wersji białej lub biało-złotej. Dzięki nim stół idealnie wpasuje się w zimowy klimat zachowując świąteczną elegancję.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także