PARTNER PORTALU
Piękna podłoga - panele z rysunkiem drewna

Piękna podłoga - panele z rysunkiem drewna

Autor: Anna Usakiewicz
22 gru 2016 08:21

Panele, które idealnie naśladują naturalne piękno drewna dębu oraz orzecha włoskiego, jego rysunek, usłojenie oraz fakturę sprawiają, że wnętrza prezentują się dostojnie.

W kolekcji paneli laminowanych Faus Unico MultiWidth zastosowano prekursorskie rozwiązania. Linię 6 dekorów wyróżniają asymetrycznie dzielonych lamele, zastosowanie struktury synchronicznej 3D, podwyższona odporność na wilgoć i ogień.

Ta hiszpańska marka lubi zaskakiwać niepowtarzalnymi produktami. Taka jest także kolekcja premium, którą tworzy 6 dekorów o unikalnych wzorach, z asymetrycznie dzielonymi lamelami. Na jednym panelu o wyjątkowo szerokim formacie (prawie 40 cm) połączone zostały deski o trzech szerokościach (8 cm, 12 cm i 20 cm), co daje bardzo atrakcyjny wizualnie efekt. Podłogi dzięki strukturze synchronicznej 3D idealnie naśladują naturalne piękno drewna dębu oraz orzecha włoskiego, jego rysunek, usłojenie oraz fakturę powierzchni.

Panele sprawiają, że wnętrza prezentują się dostojnie oraz wyróżniają się na tle wnętrz z podłogami o tradycyjnie dzielonych lamelach i z malowanymi fugami, bowiem we wszystkich panelach z kolekcji Faus Unico MultiWidth fugi są laminowane. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także