PARTNER PORTALU
Piękna porcelana: eleganckie kolekcje. Do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Piękna porcelana: eleganckie kolekcje. Do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Autor: Ewa Kozioł
10 gru 2020 13:57

Elegancka, piękna porcelana powinna być w każdy domu. Warto jednak zadbać o to, by pasowała do naszego indywidualnego stylu.

Styl boho z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Nie powinno to jednak nikogo dziwić - stanowi niezwykłą mieszankę, która pozwala na wyrażenie siebie i własnego stylu w kreatywny i estetyczny sposób. Dlaczego więc nie przenieść jego cząstki do swojego mieszkania? W tej roli doskonale sprawdzą się nowe kolekcje marki Ćmielów, które wpasują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Sofia Lazurowa to niezwykłe połączenie codziennej elegancji i artyzmu. Zachwyca delikatną barwą, stanowiąc interesujący akcent kolorystyczny w każdej przestrzeni.

Sofia Księżycowa nawiązuje do minimalizmu i niewychodzących z mody odcieni szarości. To przyjemna alternatywa dla białych serwisów, która urozmaici każde wnętrze.

Piękne, pastelowe barwy nadają porcelanie szyku, jednocześnie nawiązując do motywów stylu boho. Wyjątkowy relief podkreśla subtelność zastawy i urzeka wdziękiem wszystkich, którzy cenią sobie estetykę. Wybierając między dwoma wyjątkowymi kolekcjami, z łatwością można dobrać serwis pasujący do naszych gustów.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także