PARTNER PORTALU
Piękna porcelana - kolekcja w stylu slow life

Piękna porcelana - kolekcja w stylu slow life

Autor: Anna Usakiewicz
20 sie 2019 08:44

Slow life oznacza w dosłownym znaczeniu życie w zwolnionym tempie. Z dala od wielkomiejskiego hałasu, codziennej pogoni i posiłków jedzonych w pośpiechu na mieście. Ta filozofia życia pozwala odnaleźć wewnętrzny spokój.

By realizować taką wizję, warto otaczać się przedmiotami z duszą, które niezobowiązująco zdobią otoczenie i wprowadzają iście sielski klimat. Dla spragnionych prostoty i posiłków w stylu „slow” prezentujemy Blue Line, porcelanę od Ćmielów Design Studio.

Porcelanową kolekcję autorstwa Marka Cecuły zdobi delikatna, niebieska obwódka. Każda z nich tworzona jest ręcznie kobaltem. Głęboki błękit dekoracji podkreśla biel porcelany, co sprawia, że minimalistyczna kolekcja, nabiera charakteru.

Dekoracje powstały w wyniku poszukiwania nowych możliwości użycia niestosowanej już dzisiaj i zapomnianej metody zdobienia porcelany roztworami soli kobaltu. Dzięki nim, Blue Line przywołuje na myśl nostalgię za dawnymi latami, chwilami spędzonymi nad wodą i wakacyjnymi przygodami. Sprawdzi się idealnie podczas leniwych śniadań z bliskimi w rytmie… slow.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także