×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękna porcelana: magiczna kolekcja na święta

Piękna porcelana: magiczna kolekcja na święta

Autor: Katarzyna Masłowska
16 lis 2019 16:54

Święta to wyjątkowy czas – także dla naszych wnętrz. Magia grudniowych poranków i wieczorów wkracza do naszych domów, wnosząc do nich ten niezwykły, charakterystyczny blask.

By jeszcze bardziej delektować się świątecznymi chwilami, marka Lubiana wzbogaciła porcelanową kolekcję Stone Age o bożonarodzeniowe dekoracje.

Święta to szczególny czas, podczas, którego uwielbiamy celebrować wspólne chwile. Nic tak nie wzbogaci zimowych poranków i wieczorów, jak praktyczna porcelana Stone Age w dekoracji „Krasnale Ho, ho, ho”.

Zobacz także: Małe mieszkanie. Zobacz 12 ciekawych polskich wnętrz

To idealna propozycja dla każdego miłośnika wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Nowoczesna porcelana, wpisująca się we współczesne trendy, została ozdobiona rysunkowymi dekoracjami z bożonarodzeniowym motywem. Świąteczny zestaw to także wspaniały pomysł na niezapomniany prezent.

Stone Age w dekoracji Krasnale Ho ho ho występuje, jako zestaw śniadaniowy, w którego skład wchodzi filiżanka ze spodkiem i talerzyk śniadaniowy, jako pojedynczy kubek o pojemności 350 ml oraz talerz płytki 250 mm.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także