Piękna porcelana: ozdobiona kwiatowymi wzorami

Piękna porcelana: ozdobiona kwiatowymi wzorami

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2020 13:14

Jak cieszyć się słońcem i piękną pogodą, kiedy okoliczności mówią #zostańwdomu? Wiosenny klimat pomoże nam poczuć porcelana ozdobiona pięknymi, kwiatowymi wzorami.

W domowym zaciszu też można celebrować tę piękną porę roku, kiedy przyroda budzi się do życia, a każdy z nas ma więcej energii. Cieszmy się drobnymi przyjemnościami i doceniajmy wspólne chwile spędzone w gronie najbliższych. Jak urozmaicić sobie ten czas? Dlaczego nie zorganizować pikniku w swoim ogródku, na tarasie, czy nawet na balkonie? Ułatwią nam to dwie serie z kolekcji Yvette, inspirowane wiosennymi kwiatami. 

Pierwsza z nich, linia Yvette nr G403, udekorowana chabrami i makami, obfituje w różne odcienie zieleni, z dodatkiem żółtych i fioletowych kolorów. Druga z kolei, Yvette nr W821, ozdobiona jest urokliwymi bukietami kwiatów, z których wyłaniają się gerbery i piwonie.   

Serwisy do kawy składają się z 6 filiżanek ze spodkami, a zestawy obiadowe z 6 talerzy głębokich, 6 dużych talerzy płaskich i 6 mniejszych płytkich talerzy. 

Porcelanowe elementy wypalane w wysokiej temperaturze oraz zdobienia wykonane za pomocą kalki wszliwnej sprawiają, że zestawy są wyjątkowo trwałe i nadają się do mycia w zmywarce oraz stosowania w mikrofalówce. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także