PARTNER PORTALU
Piękna porcelana - serwis kawowy w śnieżnej bieli

Piękna porcelana - serwis kawowy w śnieżnej bieli

Autor: Anna Usakiewicz
21 lip 2016 09:37

Letnie popołudnia chętnie spędzamy przy aromatycznej kawie i pysznych słodkościach.
Zapraszając gości, warto zadbać o piękną oprawę takiego spotkania.

Elegancki, śnieżnobiały serwis kawowy Ingrid od Fyrklövern sprawi, że stół zyska wysublimowany charakter, a nasze spotkanie – szczególny i romantyczny nastrój.

Połączenie subtelności z ponadczasową elegancją to nie lada wyzwanie. Najwyższej jakości porcelana Ingrid jest prawdziwym uosobieniem tych cech. Zaprojektowana w hołdzie młodziutkiej, norweskiej księżniczce Ingrid, zachwyca swoją delikatnością i finezją. Wszystko za sprawą połączenia bieli porcelany z nowoczesnym, inspirującym designem. Pofalowany kształt oraz subtelny, reliefowy wzór zdobiący każdy element serwisu zachwycą największych miłośników wyszukanego wzornictwa.

Urocze talerzyki deserowe i elegancka patera na nóżce osłodzą każde letnie popołudnie. Natomiast wytworny, smukły dzbanek termiczny oraz gustowne filiżanki sprawią, że smak kawy na długo pozostanie w pamięci gości. Udekoruj swój stół w najpiękniejszym stylu i oczaruj przyjaciół i bliskich, serwisem kawowym Ingrid, który jest idealnym połączeniem klasyki z nowoczesnością.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także