×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękny ogród i taras – płyty ze szlachetnego betonu

Piękny ogród i taras – płyty ze szlachetnego betonu

Autor: Anna Usakiewicz
16 cze 2016 08:18

Gotowe płyty tarasowe przystosowane są do surowych warunków atmosferycznych, to idealna propozycja na przydomowy taras, ścieżkę ogrodową czy patio. 

Solidna, wykonana ze szlachetnego betonu terrazzo propozycja marki Dasag przyciąga wzrok subtelnym wykończeniem i imponuje podwójnym systemem impregnacji. Delikatny połysk i aksamitna w dotyku powierzchnia to najważniejsze wyróżniki kwadratowych płyt ogrodowych z serii Eleganza.

Płyty Eleganza to idealna propozycja na przydomowy taras, ścieżkę ogrodową czy patio. Przystosowane do najsurowszych warunków atmosferycznych wyroby z betonu szlachetnego terrazzo świetnie spiszą się zarówno w mroźne zimy, jak i upalne lata. Solidna konstrukcja płyt oraz wysoka jakość zastosowanych na powierzchni kruszyw zapewniają ich doskonałą trwałość, zachowanie koloru oraz odporność na zarysowania.

Gwarancja subtelnego piękna

Wyroby z serii Eleganza wykończone zostały w technologii Gravita, która polega na uszlachetnieniu powierzchni przy użyciu korundowych, wibrujących szczotek. Efektem tego jest delikatna w dotyku, a jednocześnie zachowująca nieregularną fakturę nawierzchnia, którą z łatwością można umyć mopem. Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu impregnacji – wewnętrznego i zewnętrznego Dasag Top Seal, płyty Eleganza są wyjątkowo odporne na wilgoć i nie chłoną zabrudzeń. Profesjonalna impregnacja zastosowana już na etapie produkcji redukuje także możliwość powstawania wapiennych wykwitów.

Elegancki format

Płyty Eleganza mają grubość 4,5 cm. Dostępne są w trzech formatach: najpopularniejszym 40x40 cm, 60x40 cm oraz 60x60 cm. Kolekcja obejmuje cztery stonowane kolory w szarych i piaskowych odcieniach, które świetnie komponują się z nowoczesną architekturą i zielenią przydomowych ogrodów. Cena: 40x40x 4,5 cm -117,70 zł netto/m kw.; 60x40x4,5 oraz 60x60x4,5 cm - 132,10 zł netto/m kw.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także